سه شنبه 12 آبان 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هشدار سازمان مجاهدين انقلاب نسبت به توطئه تعرض به سفارتخانه های خارجی

پايگاه اطلاع رسانی سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی ايران: در آستانه ۱۳ آيانماه، سازمان با صدور اطلاعيه ای نسبت به لزوم هوشياری طرفداران جنبش اصلاح طلبانه ملت ايران در خصوص توطئه ايجاد خشونت و تعرض نسبت به سفارتخانه های خارجی هشدار داد.
متن اين اطلاعيه به اين شرح است:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


ملت شريف ايران!

گراميداشت روز ۱۳ آبان، پاسداشت استقلال و آزادی و نفی سلطه و استبداد است. جنبش سبز نيز جنبش آزادی و استقلال است و همانگونه که تاکنون نشان داده است، جنبشی مدنی، مسالمت آميز و ضد خشونت است. اما شايعاتی که در روزهای اخير پراکنده شده، اين نگرانی را ايجاد کرده است که کسانی به بهانه مبارزه با اين يا آن قدرت خارجی، برخی از سفارتخانه های کشورهای ديگر را مورد تعرض قرار دهند و آن را به طرفداران جنبش سبز منصوب کرده، زمينه سوء استفاده و سرکوب را فراهم سازند.

سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی ايران بدينوسيله توجه همه طرفداران جنبش اصلاح طلبانه ملت ايران را به اينگونه توطئه ها جلب کرده و از آنان می خواهد که همگان را از افتادن در دام چنين توطئه هايی برحذر دارند. قطعاً اعمال هرگونه خشونت، از جمله تعرض به سفارتخانه های خارجی، مغاير با اهداف و مشی جنبش سبز ملت ايران است و طراحان و محرکان و عوامل اينگونه عمليات، نه طرفدار استقلال و آزادی، که وابستگان به سلطه و استبداد هستند.

سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی ايران
۱۲/۸/۸۸


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016