شنبه 12 دی 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

انتقاد شدید حسینیان از نامه رضایی به رهبری - وحدت با سران فتنه خیانت به ملت است، خبرآنلاین

روح الله حسینیان از نامه اخیر محسن رضایی به رهبر معظم انقلاب شدیدا انتقاد کرد.

به گزارش فارس وی با تاکید بر اینکه اگر در نامه سیاسی آقای رضایی به رهبر انقلاب منظور از وحدت، وحدت بین مردم است این محور قطعا حول اسلام، مکتب اهل بیت، انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره) و اندیشه او، ولایت فقیه و قانون اساسی است، اظهار داشت: راهپیمایی بزرگ 22 بهمن در هر سال نشان از وحدت سراسری ملت ایران دارد و راهپیمایی روز چهارشنبه مردم تهران و سراسر کشور تبلور این وحدت شکست ناپذیر امت اسلامی است.
حسینیان تاکید کرد: حضور با شکوه مردم تهران و نیز مردم سراسر کشور نشان‌دهنده وحدت شکست ناپذیر آنان بود و منجر به بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی شد که باید این وحدت را همگان قدر دانسته و از آن حمایت کنند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


وحدت با سران فتنه خیانت به ملت است

وی در ادامه افزود: اگر منظور از وحدت، وحدت با سران فتنه است که همچنان بر طبل مخالفت و ایستادگی در راه شیطانی خود می‌کوبند، این وحدت خیانت به ملت است.

رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با ابراز تعجب از محسن رضایی که بیانیه سراسر تهمت، توهین و نیز باطل موسوی را در نامه خود به رهبر انقلاب عقب نشینی می‌خواند، تصریح کرد: متاسفانه آقای رضایی عقب نشینی نظام را، پیشنهاد سازنده در نامه سیاسی خود می‌انگارد.

وی به محورهای مشترک نامه محسن رضایی و بیانیه سراسر توهین موسوی اشاره کرد و اظهار داشت: سخنان مشترکی چون اذعان به وجود بحران، محور قرار دادن اقتصاد، عمل کردن مجلس و قوه قضائیه به وظایف قانونی، محور مشترکی است که در نامه و بیانیه سیاسی محسن رضایی و میر حسین موسوی مشترک است که این امر نشان دهنده آن است که این گونه خواسته‌های غیر قانونی و احیانا شعارهای حقی که اراده باطل از آنها صادر شده، در یک مرکز مشترک برنامه ریزی می‌شود و از حلقوم افرادی خاص خارج می‌شود.

رضایی شعار راهپیمایان تهرانی در برخورد با سران فتنه را درک نکرده است

حسینیان اضافه کرد: آقای رضایی ظاهرا در راهپیمایی مردم تهران شرکت کرده، اما به شعارهای یکپارچه آنان که خواستار برخورد قاطعانه با سران فتنه بود شاید نشنیده‌ و یا به درستی آن را درک نکرده‌اند.

رئیس کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس شورای اسلامی بزرگترین جنایت سران فتنه را تضعیف بین المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و یادآور شد: انتخابات باشکوهی که بیش از 80 درصد مردم در آن شرکت کردند و رئیس جمهور خود را برای اولین بار با بیش از 24 میلیون بر گزیدند؛ قطعا می‌توانست توازن قوا را به نفع جمهوری اسلامی رقم بزند اما این خائنین فرصت طلایی مذکور را به یک ضعف تبدیل کردند.

وی تاکید کرد: آقای رضایی ضمن آنکه باید توضیح دهد چه کسی این خیانت بزرگ را به جمهوری اسلامی پاسخ می‌دهد، باید این را هم توضیح دهد که اگر نظام اسلامی با سران فتنه سازش کند، چه کسی باید پاسخ خون‌های ریخته شده و شهادت ده‌ها بسیجی و مجروح شدن صدها تن از ماموران نیروی انتظامی و به آتش کشیدن اموال عمومی و مردم را بدهد.

نامه محسن رضایی موجب ادامه جنایات دشمنان و سران فتنه می‌شود

حسینیان با طرح این سئوال از محسن رضایی که آیا قادر است این جنایت‌های هولناک و بدتر از همه جنایت‌ها یعنی تهمت تقلب به جمهوری اسلامی را جبران کند، متذکر شد: قطعا صدور چنین نامه‌هایی آب به آسیب دشمن ریختن است و موجب ترغیب و تشویق دشمن و سران فتنه به ادامه جنایت خود می‌شود.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی خطاب به محسن رضایی تاکید کرد: بعد از نامه یا بیانیه سیاسی خواهید دید که سران فتنه جرات بیشتری پیدا خاهند کرد و آمریکا جنایتکار امیدوار و دشمنان اسلام و امام حسین پرو تر خواهند شد.
وی در پایان تاکید کرد: آقای رضایی باید بداند نوشتن چنین نامه سیاسی وحدت ملی را که در روز چهارشنبه تبلور پیدا کرد به هم خواهد زد از این رو از وی می‌خواهیم از این اقدامات خود دست برداشته و به دامن ملت بپیوندد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016