پنجشنبه 17 تیر 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مراسم خاکسپاری محمود بهرامی، بازيگر سينما تئاتر و تلويزيون، برگزار شد (همراه با عکس)، ايلنا

مراسم تشييع پيکر محمود بهرامی، بازيگر سينما تئاتر و تلويزيون، صبح چهارشنبه ۱۷ تيرماه با حضور هنرمندانی چون عباس مقدم، خسرو ميرصادقی و خشايار راد از محل خانه سينما برگزار شد.


محمود بهرامی

ايلنا: مراسم تشييع پيکر محمود بهرامی؛ صبح چهارشنبه ۱۷ تيرماه از محل خانه سينما برگزار شد.
در ابتدای اين مراسم خشايار راد گفت:در مراسم در گذشت يکی از پرسابقه‌ترين هنرمندان کشورمان هستيم و من او را از سال‌های دور می‌شناسم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی افزود: اين مرد بسيار صادقانه کار می‌کرد و فقط به خاطر شادی مردم روی صحنه می‌رفت و به من می‌گفت: نيازی به حرفه‌ای بازی کردن نمی‌بينم چراکه مردم اينگونه بازی کردن را از من می‌پذيرند.

راد ادامه داد: اميدوارم بهرامی‌ها در صحنه هنر، هميشه جاودان بمانند.
خسرو ميرصادقی، تهيه‌کننده سينما و کارگردان سينما، ضمن تجليل از شخصيت محمود بهرامی اذعان داشت: طی سابقه همکاری ۳۵ ساله که با بهرامی داشته‌ام وی را به‌عنوان بی‌آزارترين هنرمند اين مرز و بوم می‌شناختم.
وی ادامه داد: چه بايد کرد با اين رسم بد که هميشه بعداز مرگ قدردانی‌ها صورت می‌پذيرد.
اين کارگردان و تهيه‌کننده سينما در پايان ضمن قدردانی از حضار؛ دعايی بر زبان راند که گلايه‌ای در پرده داشت و آن اين بود: خدايا هنرمندانی را حفظ نما که نگذاشتند هنرمندی بر زمين بماند.در حاشيه:
از هنرمندان سرشناس افراد انگشت‌شماری در اين مراسم شرکت کرده بودند.
جمعيت حاضر در اين مراسم به زحمت به ۳۰۰ يا ۳۵۰ نفر می رسيد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016