شنبه 23 بهمن 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

نامه تدوینگران برای انصراف از داوری آثارشان در جشنواره، خبرآنلاین

جمعی از تدوینگران سینمای ایران با انتشار نامه ای انصراف خود را از داوری آثارشان در جشنواره فجر اعلام کردند.

به گزارش خبرآنلاین در ابتدای این متن که در اختیار خبرآنلاین قرار گرفته آمده: «این نامه را در تاریخ 14/11/89 به دفترِ جشنواره فکس کردیم و تایید دریافت آن را گرفتیم. از آنجا که دبیرِ محترم جشنواره ، در مصاحبه با خبرگزاری‌ها، از وجود آن اظهار بی‌اطلاعی کردند، فکر کردیم. اگر دوباره هم فکس کنیم تضمینی وجود ندارد تا کارمندان دفتر جشنواره نامه را به ایشان تحویل دهند. لذا ناگزیر ، متن نامه را از طریق رسانه‌ها به اطلاع دبیر محترمِ جشنواره می‌رسانیم.»

ادامه متن نامه به این شرح است:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
«به نام خدا. تاریخ 14/11/89. دبیرِ محترمِ جشنواره‌یِ بیست‌و‌نهم فیلمِ فجر. جناب آقای مهدی مسعودشاهی! با احترام، همان‌طور که می‌دانید، با تصمیمِ هیات محترم انتخاب، تعدادِ فیلم‌های بخشِ مسابقه‌ این دوره از جشنواره با افزایش بی‌سابقه‌ پنجاه درصدی مواجه شده و مسلما هیات محترمِ داوری برای ارزیابیِ فیلم‌ها از منظرهای گوناگون و تخصص‌های مختلف سینما از جمله "تدوین فیلم"، نیازمند دقت و صرف زمان زیادی است که با این تعداد فیلم غیر ممکن به نظر می‌رسد، لذا جهت سهولت در امرِ داوری و پرهیز از ارزیابی شتابزده‌ آثار، ما امضاکنندگان زیر که جمعا یازده فیلم از بخشِ مسابقه را تدوین کرده‌ایم، تقاضا داریم هیات محترم داوران، تدوین این فیلم‌ها را موردِ بررسی قرار ندهد. به این ترتیب فیلم‌هایِ بخش مسابقه به عدد مالوف دوره‌های پیشین جشنواره نزدیکتر خواهد شد. باشد تا در این زمان محدود باقی آثار با دقت و صحت بیشتری داوری شوند. با آرزوی توفیق جنابعالی.»

اسامی امضاکنندگان نامه به این شرح است: حسن حسندوست، مصطفی خرقه‌پوش، بهرام دهقانی، هایده صفی‌یاری و محمدرضا مویینی


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016