جمعه 23 اردیبهشت 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مهناز افشار: شایعات و نقل‌ قول‌های روزهای اخیر را تکذیب می‌کنم، مهر

مهناز افشار به حرف‌هایی که چند روز پیش از قول او درباره سفر به حج در رسانه‌ها نقل شده بود، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در نامه‌ای که به قلم او با تیتر "بیایید در کنار هم باشیم نه روبه روی هم" به خبرگزاری مهرارسال شده، آمده است: سلام هم‌وطنان عزیزم.می‌خواهم از خانه‌ خدا با شما حرف بزنم. سال‌ها گذشته از روزی که رو به شما توی آینه‌ سینما آمدم و با هم زندگی نویی را آغاز کردیم. خندیدیم و گریستیم. شاد و غمگین بودیم. در همه‌ این سال‌ها همیشه عشق به شما باعث می‌شد از همه حاشیه‌هایی که برایم ساخته می‌شد جان سالم به در ببرم. دعای خیر خانواده‌ام و دل‌های پاک شما پشت سرم بود. حالا هم از خانه‌ خدا با شما سخن می‌گویم، که از شما هستم و در کنارتان، پس حرف هم را بهتر می‌فهمیم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در ادامه این متن می خوانیم: آمده‌ام به خانه خدا، به جایی که نزدیک‌تر حس‌اش می‌کنم. خدا همیشه کنار من بوده، اما این فرصت که بتوانی در خانه‌اش را بزنی و چند کلمه خصوصی با او حرف بزنی، درد دل کنی و غر بزنی، آن‌قدر نزدیک باشی که حس کنی خدا تو را آغوش گرفته، این حس، حس نابی‌ است. متاسفم که مجبورم وسط این‌همه حال خوب از حاشیه‌هایی بنویسم که همه‌اش ساخته ذهن‌های بیماری‌ست که نه در متن چیزی هستند و نه از متن باخبرند.

افشار در ادامه تاکید می‌کند: بعید می‌دانم هم‌وطنی که آمده اینجا تا به خدا نزدیک‌تر شود، با دروغ‌پردازی و شایعه سازی حاضر باشد به جای کاستن از گناهانش، بر آن‌ها بیفزاید. برای همین فکر می‌کنم این هجمه‌ رسانه‌ای دروغ‌پراکنی، باز هم کار آن کوته نظرانی‌ست که خداوند مهری بر قلب و چشم‌شان زده است.

وی در این یادداشت خاطر نشان کرد: من، مهناز افشار، همه شایعات و خبرهایی را که از زبان من در رسانه‌ها منتشر شده بود، تکذیب می‌کنم و باز هم از رسانه‌هایی که عادت به خواب‌نما شدن دارند خواهش می‌کنم در کنار هنرمندان و مردم‌شان باشند و هم‌صدای آن‌ها، نه رو به تاریکی و پلیدی و دروغ.

این بازیگر سینما در پایان این یادداشت آورده است: خدا را شاکرم توانایی مالی‌ام آن‌قدر هست که هزینه سفری را که آرزویم بود، خودم بدهم. گذشته از این باور و سلیقه‌ام را پیش از این هربار احساس کردم لازم بوده است از تریبون‌های رسمی اعلام کرده‌ام و بعد از این هم همین خواهد بود. پس به این شایعه‌سازی‌ها بی‌اعتنا هستم و از شما هم می خواهم بی‌اعتنا باشید. شما که می‌شناسیدم، پس قرار نبود بنویسم تا اعلام برائت کنم پیش شما. این‌ها را نوشتم که از همین‌جا حلال کنم همه‌ آن‌هایی را که هم‌چنان به بدی مشغول‌اند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016