پنجشنبه 31 شهریور 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

زیر دیپلمها در صف مجوز ماهواره، خبرآنلاین

مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد می گوید برخی از افراد که مدرک تحصیلی دیپلم هم ندارند، قصد دارند شبکه ماهواره ای تاسیس کنند.

علی رضا کریمی به خبرآنﻻین گفت: برخی افراد با بیان اینکه قصد داریم برخی از جنبه های ایران را به کشورهای دیگر نشان بدهیم، درخواست صدور مجوز می کنند، در حالی که اصلا دیپلم هم ندارند.

این مسئول، همچنین با اشاره به اینکه تمام شبکه های ماهواره ای به جز یکی دو کانال که از ارشاد مجوز گرفته اند، معاند هستند، تاکید کرد دادن تبلیغات به این شبکه ها بر خلاف قانون و ممنوع است.

این در حالی است که شبکه های ایرانیان و پرشین تی وی، با مجوز آزمایشی وزارت ارشاد در حال حاضر، آماده پخش برنامه های تلوزیونی است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد همچنین تاکید می کند: "قانونگذاردر قانون مبارزه با ماهواره، نوع مجازات کسانی را که به ماهواره ها تبلیغات می دهند تعیین نکرده و نگفته چه مجازاتی برای این اشخاص باید باشد. به قولی خیلی محکم نیامده بگوید اگر وزارت بازرگانی این تبلیغات را دید، با این تخلفات چگونه برخورد کند."

وی درباره برخوردهای وزارت ارشاد با آگهی دهندگان ماهواره ای می گوید: "درباره مجازات این افراد، خلاء قانونی داریم. وقتی قانونگذار می گوید وزارت ارشاد و سایر نهادهای ذیربط می توانند برخورد کنند، خب باید بروند آئین نامه آن را درست کنند و راهکاری پیدا کنند که در صورت تخلف، چگونه برخورد شود."


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016