شنبه 30 آذر 1387   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تيم ملی فوتبال به تهران بازگشت، مهر

کاروان تيم ملی فوتبال کشورمان پس از کسب عنوان سومی در تورنمنت چهارجانبه عمان ظهر امروز و در دو گروه به تهران بازگشت.
به گزارش خبرنگار مهر، بازيکنان ملی پوش کشورمان پس از کسب عنوان سومی در تورنمنت چهارجانبه عمان امروز در دو پرواز جداگانه وارد تهران شدند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
گروه نخست را علی دايی به همراه ۶ بازيکن تشکيل می دادند که ساعت ۱۰ وارد تهران شدند و گروه دوم هم ساعت ۱۲ به سمت تهران حرکت کردند.

طبق تصميم سرمربی تيم فوتبال کشورمان بازيکنان تيم ملی امروز به استراحت می پردازند تا وضعيت اردوی آماده سازی تيم ملی کشورمان در اسپانيا مشخص شود.

در صورتيکه برگزاری اين اردو با تاخير صورت گيرد، ملی پوشان از فردا تمرينات خود را در کمپ تيم های ملی پيگيری می کنند اما به نظر می رسد با تلاش مسئولان فدراسيون فوتبال، امروز حريف تدارکاتی تيم ايران در اسپانيا مشخص شده و ملی پوشان بلافاصله برای انجام اردوی آماده سازی خود به اين کشور سفر می کنند.

قرار بود تيم فوتبال کشورمان امروز از عمان راهی شهر بيلبائو اسپانيا شود تا اردوی ۷ روزه خود را در اين کشور برگزار کند و در جريان اين اردو دو ديدار تدارکاتی با کاتولونيا و ايالت باسک در روزهای ۲۳ دسامبر(۳ دی) و ۲۷ دسامبر(۷ دی) انجام دهد اما ظاهرا بنا بر برخی دلايل ديدار با تيم باسک لغو شده است.

Copyright: gooya.com 2016