سه شنبه 18 فروردین 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

روته مولر دستيار مايلی کهن خواهد بود، احتمال حضور فرياد شيران در کادر فنی، مهر

اريش روته مولر مربی آلمانی به عنوان دستيار مايلی کهن به همکاری خود با تيم ملی فوتبال کشورمان ادامه خواهد داد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
غلامرضا بهروان عضوهيئت رئيسه فدراسيون فوتبال با بيان اين مطلب به خبرنگار مهر افزود: طبق توافقی که با محمد مايلی کهن داشتيم اريش روته مولر همچنان به عنوان يکی از اعضای کادر فنی در تيم ملی حضور خواهد داشت و می توان از دانش فنی اين مربی بزرگ برای موفقيت تيم ملی استفاده کرد.

بهروان يادآور شد: روته مولر با فدراسيون فوتبال قرار داد يکساله دارد و در صورت فسخ قرارداد وی فدراسيون فوتبال متحمل ضر و زيان خواهد شد ضمن اينکه می توانيم از تجربيات اين مربی برجسته در تيم ملی نهايت استفاده را برد.

بهروان افزود: تاکنون حضور منصور ابراهيم زاده در کادر فنی تيم ملی قطعی است و قرار است ساير اعضای کادر فنی از سوی آقای مايلی کهن انتخاب شود و اين احتمال وجود دارد که آقای نادر فرياد شيران به عنوان مربی دروازه بانها از جمله گزينه های مورد نظر ايشان باشد.

وی درباره انتخاب سرپرست تيم ملی اظهار داشت: انتخاب سرپرست به عهده فدراسيون فوتبال است ضمن اينکه نظر سرمربی تيم ملی هم در آن نقش دارد و به همين جهت گزينه ای برای اين مسئوليت انتخاب خواهد شد که هر دو طرف بر روی آن توافق داشته باشند.

Copyright: gooya.com 2016