جمعه 1 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

قلعه نویی: استقلال خانه من است - اگر بخواهند باز می گردم، مهر

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال این تیم را خانه خود خواند و تاکید کرد اگر مسئولان باشگاه استقلال برای ادامه همکاری با وی ابراز تمایل کنند حاضر است به خاطر هواداران این تیم مجددا به جمع آبی پوشان بازگردد.

امیر قلعه نویی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب در خصوص اظهار نظر اخیر زریبافان که اعلام کرده است:" قلعه نویی هنوز گزینه سرمربیگری است"، گفت: من همیشه استقلال را خانه خود می دانم و به هواداران این تیم مدیونم. خیلی خوشحالم که آقای زریبافان به عنوان رئیس مجمع باشگاه استقلال این چنین به وضعیت باشگاه اشراف کامل دارد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی ادامه داد: من مصاحبه آقای زریبافان را خوانده‌ام و بر همین اساس و به عشق هواداران استقلال و مردمی که در طول یک سال گذشته هیچ وقت مرا تنها نگذاشته و حتی در بدترین برهه از زمان هم در کنار من بوده و باعث دلگرمی و علاقه بیشتر من به کار در استقلال بوده‌اند و به خاطر احترامی که برای شخص آقای زریبافان و اعضا هیئت مدیره باشگاه استقلال قائلم، حاضرم به خانه اصلی‌ام بازگشته و دین خود را به این تیم و هوادارانش ادا کنم.


سرمربی تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته خاطر نشان کرد: من خدمت به استقلال را بر خود تکلیف دانسته و وظیفه خود می دانم تا زمانی که زنده هستم اگر برای استقلال مفید باشم با تمام وجود خود را وقف این تیم و هوادارانش کنم.

قلعه نویی در خصوص شایعه حضورش در فوتبال امارات گفت: روز چهارشنبه برای قبول سرمربیگری تیم‌های الوصل و بن یاس با مسئولان این دو باشگاه اماراتی مذاکرات طولانی داشتم اما با آنها به توافق نهایی دست پیدا نکردم. این امر مستلزم جلساتی دیگری است که بزودی با مدیران این باشگاه‌های اماراتی خواهم داشت.

وی در خصوص دیدار استقلال مقابل الجزیره امارات گفت: شرایط هر دو تیم به گونه‌ای بود که انگیزه کافی برای این دیدار نداشتند و دیدار سه شنبه شب بیشتر یک دیدار حیثیتی بود. متاسفانه ما با ترکیب ناقص به امارات رفتیم و مانند چند بازی گذشته در لیگ قهرمانان بدشانسی آورده و نتوانستیم پیروز میدان باشیم.

Copyright: gooya.com 2016