یکشنبه 29 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

آخرين ديدار از هفته هفتم ليگ برتر فوتبال: توقف پرسپوليس مقابل راه‌آهن، ايسنا

در آخرين ديدار از هفته هفتم مسابقات فوتبال ليگ برتر، تيم‌های پرسپوليس و راه‌آهن در ورزشگاه آزادی به تساوی رسيدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در آخرين ديدار از هفته هفتم رقابت‌های فوتبال ليگ برتر، دو تيم پرسپوليس تهران و راه آهن شهرری از ساعت ۱۹:۳۵ با قضاوت احمد صالحی به مصاف يکديگر رفتند که اين بازی با نتيجه ۲ بر ۲ مساوی تمام شد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در اين بازی که در حضور حدود ۵۰ هزار تماشاچی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شد، در ابتدا مجيد نورمحمدی در دقيقه ۴۵ برای راه‌آهن گل‌زنی کرد و اين تيم را در نيمه نخست پيش انداخت. اما در نيمه دوم کريم باقری در دقيقه ۵۱ از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند.

در ادامه مسابقه و در دقيقه ۷۸ تيم راه‌آهن صاحب يک موقعيت پنالتی شد که ميلاد زنيدپور اين توپ را وارد دروازه پرسپوليس کرد.

پس از اين گل بازيکنان پرسپوليس يکپارچه روی دروازه تيم حريف يورش بردند و در حالی که تماشاچيان و حتی مسوولان اين تيم نااميد از زدن گل تساوی تيم‌شان بودند، پرسپوليس در دقيقه ۹۳ اين بازی توسط وسلی برازيليا کار را به تساوی کشاند.

در پايان اين مسابقه تماشاچيان پرسپوليس يک‌صدا عليه عباس انصاری فرد مديرعامل تيمشان شعار دادند و خواهان بازگشت حبيب کاشانی به اين تيم بودند.

عصبانيت و شعارهای تماشاچيان به حدی بود که انصاری فرد به سختی و با کمک چند تن ديگر توانست استاديوم را ترک کند.

تماشاچيان پرسپوليس همچنين بازيکنان تيم‌شان را به کم‌کاری متهم کردند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016