دوشنبه 25 آبان 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

برد پرسپوليس و استيل آذين در دوبی، حاشيه‌های ديدار تدارکاتی پرسپوليس و اوشن مارين، ايسنا

تيم‌های فوتبال پرسپوليس و استيل آذين در ديداری تدارکاتی در دوبی برابر حريفان خود پيروز شدند.

به گزارش ايسنا، تيم فوتبال پرسپوليس که از ۲۲ بازيکن در طول دو نيمه استفاده کرد موفق شد با يک گل تيم اوشن مارين، تيم اول ليگ آماتور امارات را شکست دهد.

تنها گل اين ديدار تدارکاتی را اکبر صغيری در دقيقه ۵۹ روی سانتر جلال اکبری از سمت چپ به ثمر رساند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
پرسپوليس از دقيقه ۶۷ با اخراج مجتبی شيری ۱۰ نفره به کار خود ادامه داد.

تيم فوتبال پرسپوليس از صبح امروز در سه نوبت تمرينات خود را پی خواهد گرفت. اردوی تيم فوتبال پرسپوليس در دبی، تا روز جمعه هفته جاری ادامه خواهد.

تيم استيل آذين نيز در اولين بازی دوستانه خود در دوبی مقابل الوصل امارات به يک پيروزی پرگل ۵-۱ دست يافت. در اين بازی که يکشنبه در ورزشگاه الوصل برگزار شد، استيل اذين با گلهای علی کريمی در دقايق ۵ و ۷۵، محمد غلامی در دقيقه ۴۳، افشين چاووشی در دقيقه ۶۰ و رضا نوروزی در دقيقه ۶۵ مقابل زردپوشان دوبی پيروز شد.

علی عشوری زاد در دقيقه ۷۸ از ميدان اخراج شد. در اين بازی تيم الوصل با بازيکنان ذخيره به ميدان رفت. اين تيم يک روز قبل در جام اتصالات امارات به ميدان رفته بود و بيشتر بازيکنان اصلی الوصل در اين بازی غايب بودند.

**ديدار تدارکاتی پرسپوليس برابر اوشن مارين حاشيه هايی به همراه داشت.

- بيش از دو هزار هوادار پرسپوليسی مقيم دبی، برای تماشای بازی به مجموعه ورزشی ايرانيان دبی آمده بودند. حضور اين تعداد تماشاگر برای يک بازی تمرينی و شدت تشويق آنها، با بهت بازيکنان و مسوولان تيم اماراتی روبرو شده بود.

- حضور پرشمار بانوان هوادار پرسپوليس در ميان تماشاگران از حاشيه های قابل توجه اين ديدار بود.

- حبيب کاشانی از روی نيمکت ذخيره های تيم فوتبال پرسپوليس نظاره گر بازی است.

- لباس نزديک به آبی رنگ تيم فوتبال اوشن مارين، شدت تشويق هواداران پرسپوليس را بيشتر کرد و کری قرمز و آبی را ميان آنها به راه انداخت!

- دروازه بان ذخيره پرسپوليس در اين بازی ناييجی بود و ميثاق معمارزاده در گوشه ای ديگر از مجموعه، به همراه مولايی، مربی بدنساز پرسپوليس تمرينات اختصاصی خود را انجام می داد.

- هوای دبی و زمين چمن مناسب مجموعه ايرانيان، شرايط بسيار مناسبی را برای اين بازی مهيا کرده بود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016