جمعه 21 اسفند 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هفته بيست و نهم ليگ برتر: نوار پيروزی‌های دايی قطع شد، توقف در انزلی با گلزنی يک پرسپوليسی، مهر

نخستين ديدار از هفته بيست و نهم رقابت‌های فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تيم‌های ملوان بندرانزلی و پرسپوليس به پايان رسيد.
به گزارش خبرنگار مهر، هفته بيست و نهم رقابت‌های فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز (جمعه) با برگزاری يک ديدار آغاز شد که طی آن تيم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و پرسپوليس برابر هم به نتيجه تساوی يک بر يک رضايت دادند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در اين ديدار که در ورزشگاه تختی انزلی و با قضاوت هدايت ممبينی برگزار شد، مهرداد اولادی (۵) برای ملوان و کريم باقری (۶۷) برای پرسپوليس گل زدند. ضمن اينکه دسوزا بازيکن برزيلی تيم ملوان در دقيقه ۶۱ ضربه پنالتی را به اوت زد.

همچنين مهرداد اولادی، پژمان نوری، بابک پورغلامی و محمد رستمی از تيم ملوان بندرانزلی و هوار ملامحمد از تيم پرسپوليس در جريان اين ديدار از داور کارت زرد دريافت کردند. شيث رضايی مدافع تيم پرسپوليس هم در دقيقه ۲+۹۰ با دريافت کارت زرد دوم از زمين مسابقه اخراج شد.

با اين نتيجه تيم فوتبال پرسپوليس ۵۰ امتيازی شد و جايگاه خود در رده سوم جدول رده بندی رقابت‌های ليگ برتر را استحکام بخشيد، ملوان هم با ۳۷ امتياز به رده هشتم جدول صعود کرد.

پرسپوليس در حالی مقابل ملوان بندرانزلی به نتيجه تساوی يک بريک رضايت داد که هفت ديدار گذشته خود در ليگ برتر و جام حذفی را با پيروزی پشت سرگذاشته بود.

در ادامه هفته بيست و نهم ليگ برتر هم اکنون ديدارهای زير در حال برگزاری است:

* مقاومت شهيد سپاسی شيراز - استقلال اهواز
* پيکان قزوين - صبای قم
* سايپا قزوين - ابومسلم خراسان
* تراکتورسازی تبريز - استيل آذين تهران

- برنامه ادامه ديدارهای هفته بيست و نهم ليگ برتر به شرح زير است:
يکشنبه - ۲۳/۱۲/۸۸
* راه آهن شهرری - ذوب آهن اصفهان، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه راه آهن اکباتان تهران
* فولاد خوزستان - صنعت مس کرمان، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه تختی اهواز
* سپاهان اصفهان - شاهين بوشهر، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر

دوشنبه - ۲۴/۱۲/۸۸
* استقلال تهران - پاس همدان، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه آزادی تهران


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016