چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

سخنان علی دايی و فرهاد کاظمی پس از رويارويی پرسپوليس و گسترش فولاد تبريز در بازی رفت فينال جام حذفی فوتبال، ايسنا

علی دايی:
قهرمانی را در تهران جشن می‌گيريم
انتظار نداشتم هواداران عليه من شعار دهند
اگر اول فصل تيم را می‌بستم خيلی بهتر از اين نتيجه می‌گرفتيم

علی دايی پس از پيروزی در ديدار رفت فينال جام حذفی فوتبال در نشست خبری گفت: انتظار نداشتم هواداران عليه من شعار دهند.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربی تيم فوتبال پرسپوليس در کنفرانس مطبوعاتی پس از پايان بازی گفت: قهرمانی ما هنوز مسجل نشده و بازی سختی در تهران پيش رو داريم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
علی دايی با بيان اينکه بازی فينال در تهران خيلی مهم است، گفت: در اين زمان باقی مانده تيم‌ را تقويت می‌کنيم تا بازی برگشت را هم ببريم.

وی افزود: مطمئنم با حضور هواداران در تهران، قهرمانی را با پيروزی جشن می‌گيريم.

دايی همچنين در بخش ديگری از صحبت‌هايش افزود: اگر اول فصل تيم را می‌بستم بهتر از اين نتيجه می‌گرفتيم.

سرمربی پرسپوليس در خصوص شعارهايی هواداران عليه‌اش گفت: انتظار نداشتم هواداران برخورد اين چنينی داشته باشند و معتقدم آنهايی که امروز در ورزشگاه يادگار امام بودند، آذربايجانی نبودند.

***

فرهاد کاظمی:
پرسپوليس را در تهران می‌بريم و قهرمان می‌شويم

فرهاد کاظمی گفت: با شناختی که از ضعف‌های تيم پيدا کرديم، با تقويت تيم در زمان باقی مانده، در بازی برگشت قطعا پرسپوليس را می‌بريم و قهرمان جام حذفی می‌شويم.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربی تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز پس از شکست تيمش در ديدار رفت فينال جام حذفی گفت: تيم ما در بازی‌های بزرگ شرکت نداشته و به همين خاطر نتوانست از موقعيت‌هايش به خوبی استفاده کند.

وی افزود: ما ۱۲ موقعيت خوب را از دست داديم و اين نتيجه عدم شرکت در بازی‌های بزرگ بود ولی پرسپوليس توانست از تک موقعيت خود استفاده کند و پيروز شود.

کاظمی گفت: تيم ما در نيمه دوم هر کاری که خواست انجام داد.

سرمربی تيم گسترش فولاد گفت: در اين يکی دو هفته باقی مانده با تقويت تيم و برطرف کردن ضعف‌هايمان پرسپوليس را در تهران می‌بريم و قهرمان جام حذفی می‌شويم.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016