چهارشنبه 30 تیر 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

كفاشيان: قطبي فاكتور نداده، كريمي هم قهر نكرده است، فارس

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: علي كريمي با تفاهم و هماهنگي كادر فني به ايران بازگشته است.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي كفاشيان كه عصر امروز در محل تمرين تيم اميد حاضر شده بود اظهار داشت: در كميته فني تصويب شد با توجه به نزديكي بازي‌هاي آسيايي و گوانگجو بازيكناني كه همزمان به تيم ملي و اميد دعوت مي‌شوند اولويت با حضورشان در تيم اميد باشد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وي افزود: همچنين به باشگاه‌هاي كه بازيكنان خود را در اختيار تيم اميد قرار نداده‌اند تذكر داديم در صورت تداوم اين رفتار با آنها برخورد مي‌شود.

كفاشيان درباره روند آماده سازي تيم اميد و نياز اين تيم به بازي‌هاي تداركاتي بيشتر و بهتر گفت: قبول دارم كه بازي‌هاي تداركاتي زياد براي تيم اميد در نظر گرفته نشده است و اين تيم نياز دارد كه با تيم‌هاي قوي‌تر بازي كند تا محك جدي‌تري بخورد.

رئيس فدراسيون فوتبال درباره شرايط تيم ملي در اردوي اروپا تصريح كرد: كادر فني ارزيابي خوبي از دو بازي گذشته تيم ملي داشت و قرار است بعد از بازي با لاتزيو سريع به ايران بازگردند تا باشگاه‌ها هم از نگراني در آيند.

وي در پاسخ به اين سؤال كه اكثر مربيان ليگ برتر از برگزاري اردوي تيم ملي در اتريش ناراضي بودند يادآور شد: نظراتي كه در مورد زمان برگزاري اردو مطرح شد دير هنگام بود. آنها بايد زودتر نظرات خود را به فدراسيون فوتبال اعلام مي‌كردند. فدراسيون از 4 ماه قبل اين برنامه را به باشگاه ارائه كرده بود كه آن زمان باشگاه‌ها و مربيان درگير بازي‌هاي ليگ بودند و به آينده فكر نمي‌كردند و زماني به اظهار نظر پرداختند كه ديگر دير شده بود و ما قرار داد خود را با كمپ اتريش بسته بوديم.

كفاشيان ادامه داد: از هم اكنون اعلام مي‌كنيم برنامه هاي تيم ملي و تيم اميد كه براي 2، 3 ماه آينده هست را به باشگاه ها ارائه كرديم. آنها اين برنامه‌ها را ببيند و از همين حالا نظرات خود را بگويند و اگر كارشناسان و هيات رئيسه فدراسيون فوتبال نظر به تغيير برنامه ها داشتند فرصت براي تغيير باشد.

رئيس فدراسيون فوتبال در مورد فاكتور 40 ميليون توماني افشين قطبي پس از سفر از آفريقاي جنوبي عنوان كرد: ما كه هنوز فاكتوري از قطبي نديديم و اگر هم ببينيم حتما آن را بررسي مي‌كنيم.

كفاشيان درباره اينكه گفته مي‌شود علي كريمي به حالت قهر از اتريش به ايران بازگشته است گفت: علي كريمي با تفاهم و هماهنگي كادر فني به ايران بازگشته و بقيه مسائل صحت ندارد.

رئيس فدراسيون فوتبال فوتبال در پايان حاضر نشد درباره اظهار نظرهاي اخير مايلي كهن نظري دهد.

كريمي: به شايعات توجه نكنيد، در خدمت تيم ملي هستم

كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران با رد شايعه عدم بازگشتش به تيم ملي گفت: هر وقت كه تيم ملي بخواهد در خدمتشان هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي كريمي در مصاحبه با سايت رسمي اش در خصوص ديدار تيم ملي با لاتزيو، مصدوميت اخير و ... به صحبت پرداخت.

*به نظر خيلي سرحال نيستي؟

اين مصدوميت ناراحتم كرده است.

*از كدام قسمت پا مصدوم شدي؟

از پشت پا، زير دوقلوهاي ساق پايم كشيدگي ايجاد شده و شايد به بازي اول برابر فولاد نرسم.

*اينقدر جدي است؟

به هر حال بايد بيايم و اگر نياز به عكس باشد بگيرم و در غير اين صورت چند جلسه فيزيوتراپي لازم است.

*نبود تو و معدنچي در هفته اول براي استيل‌آذين مشكل‌ساز نمي‌شود؟

به هر حال فوتبال است و قسمت اين بود.

*چه شد كه شما دو نفر تصميم به بازگشت گرفتيد؟

ديشب (دوشنبه شب گذشته) و بعد از تمرين عصر با سرمربي و پزشك تيم صحبت كردم و آنها اجازه دادند كه من و مهرزاد برگرديم كه شايد به هفته اول برسيم.

*افشين قطبي چه گفت؟

صحبت خاصي نكرد، فقط ابراز اميدواري كرد كه هرچه زودتر به شرايط مسابقه برسيم و گفت حتماً برو به وضعيت پايت رسيدگي كن.

*اما اينجا شايعاتي شده كه تو به تيم ملي برنمي‌گردي و...

خودتان مي‌گوييد شايعه، من اصلاً به اين حرف‌ها اهميتي نمي‌دهم و هر وقت كه تيم ملي بخواهد در خدمتشان هستم، الان هم اگر اين مصدوميت به وجود نمي‌آمد با تيم ملي به ايتاليا مي‌رفتم.

*چقدر احتمال مي‌دهي به بازي اول نرسي؟

يك هفته فرصت داريم و تا دكتر تيم معاينه كامل انجام ندهد چيزي نمي‌توانم بگويم.

*2 بازي تداركاتي تيم ملي را چطور ارزيابي مي‌كني؟

هر دو تيم انگيزه داشتند و خيلي فيزيكي بازي مي‌كردند. در مجموع بازي‌هاي خوبي بود و اميدوارم كادر فني به اهدافش برسد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016