پنجشنبه 11 شهریور 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

بسكتبال قهرماني جهان: آمريكا 88 ـ ايران 51، ايسنا

تيم ملي بسكتبال ايران چهارمين ديدار خود را در رقابت‌هاي بسكتبال قهرماني جهان واگذار كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از تركيه، تيم ملي بسكتبال ايران در پنجمين روز از رقابت‌هاي بسكتبال قهرماني جهان به ديدار آمريكا رفت و در پايان با نتيجه 88 ـ 51 برابر اين تيم قدرتمند، تن به شكست داد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
اين سومين شكست مردان بسكتبال ايران در اين رقابت‌ها بود. شاگردان ماتيچ پيش از اين ديدارهاي اول و دوم خود را برابر برزيل و كرواسي واگذار كرده اما برابر تونس به بردي تاريخي دست يافته بودند.

كوارتر اول ديدار برابر آمريكا با حساب 19 بر 13 به سود آمريكايي‌ها پايان يافت. در كوارتر دوم اين برتري با نتيجه 24 ـ 15 به سود آمريكايي‌ها رقم خورد. در كوارتر سوم مردان بسكتبال ايران تنها با 8 امتياز اختلاف، بازنده از ميدان خارج شدند (19ـ11). بيشترين اختلاف امتيازها در بازي ايران ـ آمريكا در زمان چهارم بازي اتفاق افتاد و آمريكايي‌ها با نتيجه 26 ـ 12 زمان چهارم بازي را به سود خود به پايان بردند. به اين ترتيب آمريكا با مجموع 88 ـ 51 توانست حريف آسيايي‌اش را از پيش رو بردارد.

در ديگر ديدارهاي روز چهارشنبه اين نتايج به دست آمد:

گروه A

صربستان 94 ـ استراليا 79

آلمان 77 ـ آنگولا 76 (در حال برگزاري)

گروه B

كرواسي 84 ـ تونس 64

گروه C

روسيه 89 ـ چين 80

يونان 97 ـ ساحل عاج 60

گروه D

نيوزيلند 71 ـ كانادا 61

اسپانيا 91 ـ لبنان 57

برنامه ادامه رقابت‌هاي چهارشنبه:

گروه A

آرژانتين ـ اردن

گروه B

برزيل ـ اسلوني

گروه C

تركيه ـ پورتوريكو

گروه D

ليتواني ـ فرانسه

آخرين ديدار ايران در دور گروهي رقابت‌هاي بسكتبال قهرماني جهان پنجشنبه شب برابر اسلوني برگزار خواهد شد. تنها پيروزي در اين ديدار مي‌تواند ايران را براي حضور در ادامه اين رقابت‌ها در دور بعد اميدوار نگه دارد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016