چهارشنبه 5 بهمن 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

رجبی بازماند؛ تیم ملی هندبال عازم عربستان شد، ایرنا

تهران - تیم ملی هندبال ایران در حالی تهران را ظهر امروز (چهارشنبه) به مقصد عربستان محل برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات هندبال جام ملت های آسیا ترك كرد كه یكی از بازیكنان اصلی این تیم از سفر بازماند.

به گزارش ایرنا، بر این اساس، تیم ملی هندبال ایران با 15 بازیكن در عربستان اردو خواهد شد.

گفته شده است، محمدرضا رجبی توپ پخش كن تیم ملی هندبال كشورمان به دلیل صادر نشدن به موقع روادیدش نتوانسته تیم ملی را امروز همراهی كند.

مسوولان فدراسیون هندبال مدعی شده اند تمام توان خود را برای رفع مشكل رجبی به كار گرفته اند تا وی در روزهای آینده به تیم ملی ملحق شود.

تیم ملی كشورمان با تركیب نسبتا دگرگون شده ای عازم

پانزدهمین دوره جام ملت های آسیا شده است به شكلی كه بیش از 70 درصد از بازیكنان حاضر در مسابقات كسب سهمیه بازی های المپیك در كره جنوبی و بازی های آسیایی 2012 گوانگ ژو چین در آن حضور ندارند.

مسوولان فدراسیون هندبال معتقدند این پوست اندازی در تیم ملی به سود هندبال ایران خواهد بود و تیم ملی می تواند در جمع سه تیم برتر آسیا در جام ملت های آسیا قرار بگیرد.

الله كرم استكی، مسعود ظهرابی، سجاد استكی، مصطفی ساداتی، میلاد مسایلی، مهدی بیجاری و امید سه كناری بازیكنان سرشناسی بودند كه به دلایل مختلف همچون آماده نبودن، بی احترامی و بوجود آوردن حاشیه در اردوی تیم ملی از سوی مسوولان فدراسیون هندبال ایران كنار گذاشته شدند.

بر این اساس تیم ملی جوان ایران با 15 ورزشكار به این رقابت های نسبتا دشوار اعزام شده است.

اسامی بازیكنان تیم ملی هندبال ایران در پانزدهمین دوره جام ملت های آسیا به شرح زیر است:

1- سعید برخورداری از فولاد مباركه سپاهان.

2- محسن باباصفری از فولادمباركه سپاهان.

3- محمد سیاوشی از فولاداكسین خوزستان.

4- ایمان جمالی از فولاد مباركه سپاهان.

5- سیدعلیرضا موسوی از فولاد مباركه سپاهان.

6- مهدی موسوی از هپكو اراك.

7- جواد زنگنه از نیروی زمینی ارتش.

8- عزیزالله نوربهبهانی از فولاد اكسین خوزستان.

9- ایمان احسان نژاد از ذوب آهن اصفهان.

10- جلال كیانی از فولاد مباركه سپاهان.

11- مهرداد صمصامی از شهرداری زرند كرمان.

12- سعید پورقاسم از ذوب آهن اصفهان.

13- سلامان بربط از صنعت مس كرمان.

14- رحیم مومنی زاده از نیروی زمینی ارتش.

15 - سجاد ندری از شهرداری زرند كرمان.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
گفتنی است، طبق قوانین فدراسیون بین المللی هندبال، فدراسیون هندبال كشورمان می توانست دو بازیكن دیگر نیز به عنوان ذخیره جایگزین تیم ملی در مراحل بالاتر به همراه خود به شهر جده ببرد كه به نظر می رسد كادر فنی تیم ملی از این شرایط استفاده ای نكرده است.

جلال كوزه گری رییس فدراسیون، ابوالحسن مهدوی ناظر كمیته ملی المپیك، علیرضا حبیبی مربی تیم ملی، ایویكا ریمانیچ سرمربی تیم ملی و اصغر صهمی به عنوان سرپرست تیم ملی كشورمان را همراهی می كنند.

مسابقات هندبال جام ملت های اسیا از فردا (پنجشنبه) آغاز می شود و تیم ملی هندبال كشورمان از شامگاه روز جمعه در نخستین دیدار خود به مصاف تیم كویت دومین تیم پرافتخار جام ملت های آسیا می رود.

سه تیم اول این رقابت ها در حالی جواز حضور در مسابقات جام جهانی هندبال در بارسلونای اسپانیا را كسب خواهند كرد كه تیم ملی كشورمان تا كنون موفق به حضور در جام جهانی نشده است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016