چهارشنبه 5 بهمن 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

توقف تیم استقلال تهران مقابل فولاد خوزستان در نیمه نخست، ایرنا

تهران - تیم فوتبال استقلال تهران در نیمه نخست دیدار مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و دوم لیگ برتر باشگاه های ایران متوقف شد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار كه ساعت 18 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شده است، دو تیم در پایان نیمه نخست با نتیجه مساوی بدون گل به رختكن رفتند.

قضاوت این مسابقه بر عهده یدالله جهانبازی با كمك های رضا سخندان و سعید زارع است.

پاس های اشتباه بازیكنان تیم های فوتبال استقلال تهران و فولاد خوزستان در نیمه نخست سبب شد تا بازی زیبایی در این نیمه به نمایش گذاشته نشود.

تیم استقلال در نیمه نخست با تركیب 'سیدمهدی رحمتی'، 'حنیف عمران ‌زاده'، 'پژمان منتظری'، 'علی حمودی'، 'میثم حسینی'، 'كیانوش رحمتی'، 'خسرو حیدری'، 'فریدون زندی'، 'مجتبی جباری'، 'آرش برهانی' و 'میلاد میداودی' به میدان رفت.

'جی لوید ساموئل' مدافع ترینیداد و توباگویی تیم استقلال تهران كه پس از پیوستن به این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر در تركیب ثابت تیم استقلال به میدان رفته بود، به دلیل عملكرد ضعیف در این دیدار در تركیب 18 نفره تیم استقلال قرار داده نشده است.

همچنین 'آندرانیك تیموریان' به دلیل مصدومیت و 'مهدی امیرآبادی' به دلیل محرومیت در تركیب 18 نفره تیم استقلال تهران برای این بازی قرار ندارند.

در تركیب تیم فولاد خوزستان نیز 'علی سلیمی'، 'حكیم نثاری'، 'آرش افشین'، 'رضا نوروزی'، عبدالله كرمی'، 'مهرداد جماعتی'، 'جابا مجیری'، 'سامال سعید'، 'مهدی مومنی'، 'میثم كریمی' و 'بختیار رحمانی' به میدان رفته اند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
تیم فوتبال استقلال تهران تا پیش از این بازی با 40 امتیاز و تفاضل گل كمتر نسبت به تیم سپاهان اصفهان در مكان سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد و تیم فولاد خوزستان نیز با 30 امتیاز در رده ششم است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016