چهارشنبه 9 فروردین 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مظلومی: با شکست ملوان راه‌‌ را برای قهرمانی هموار می‌کنیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با کسب ۳ امتیاز بازی با ملوان راه را برای قهرمانی هموار می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان اظهار داشت: ایام نوروز را به همه تبریک می‌گویم امیدوارم روزهای خوشی را پشت سر گذاشته باشیم.

بازی با ملوان همیشه بازی زیبایی بوده و هر دو تیم خوب بازی می‌کنند.

ملوان تیم جوان و دونده‌ای است و شرایط خوبی دارد. بازیکنان استقلال هم بعد از بازی با ذوب آهن ریکاوری کردند و ما به دنبال شکست ملوان هستیم.

وی ادامه داد: با کسب ۳ امتیاز بازی فردا راه را برای قهرمانی هموار می‌کنیم هدف ما شکست دادن ملوان است که بازیکنان با تلاش خود به این هدف خواهند رسید.

سرمربی استقلال با انتقاد از داور مسابقه استقلال و ذوب آهن اصفهان گفت: امیدوارم اشتباهات داوری در بازی فردا مثل بازی با ذوب آهن نباشد. در آن مسابقه گل صد در صد سالم ما را مردود اعلام کردند.

فردا مظفری زاده بازی ما را سوت می‌زند که امیدوارم قضاوت خوب و عادلانه‌ای داشته باشد. در دیدار با ذوب‌آهن مشکلات داوری زیاد بود و من گلایه دارم چرا که داور دو امتیاز حساس را از ما گرفت.

سرمربی استقلال در مورد محرومان و مصدومان تیمش گفت: هیچ بازیکن محرومی نداریم؛ اما جباری، تیموریان و رحمتی به دلیل مصدومیت غایب هستند. تیموریان تمرینات بدن سازی خود را صبح و عصر زیر نظر بدنساز انجام می‌دهد و امیدوارم بتوانیم در بازی با الجزیره چند دقیقه‌ای از او استفاده کنیم اگر شرایط روحی و روانی‌اش مناسب باشد.

وی در مورد وضعیت رحمتی و جباری گفت: کیانوش رحمتی ۵ فروردین رباط پایش را عمل کرد و سه چهار ماه از میادین دور خواهد بود. مجتبی جباری هم آب درمانی را آغاز کرده و دو سه هفته آینده می‌رسد. جباری تلاش زیادی برای رسیدن می‌کند و فکر می‌کنم سه هفته دیگر بتواند برای استقلال بازی کند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
مظلومی در مورد اینکه تورج حق وردی چه اشتباهات تأثیرگذاری در بازی با ذوب آهن مرتکب شد گفت: گل سوم ما کاملا درست بود اما از داخل کمیته داوران حرف‌های ضد و نقیضی در مورد این گل به ما زده شد. یکی گفت هند بود ، دیگری خطای دیگری را اعلام کرد در حالی که حنیف عمران زاده یک گل صحیح را زده بود.

در آن مسابقه یک پنالتی استقلال هم دیده نشد ضمن اینکه در نیمه اول بازیکن ذوب آهن باید اخراج می‌شد خطایی که او روی میلاد می‌داوودی انجام داد می‌توانست کارت قرمز داشته باشد.

من داوران را دوست دارم تورج حق‌وردی هم بعد از مدتها مسابقه سنگینی را قضاوت کرد توقع این بود که اشتباهات کمتری داشته باشد البته او بعد از مدتها در میادین سوت زد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016