شنبه 9 اردیبهشت 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

در جودوی قهرمانی آسیا، رودكی و محجوب در یك قدمی مدال طلا

تهران - 'محمدرضا رودكی' و 'جواد محجوب' با راهیابی به دیدار نهایی رقابت های جودوی قهرمانی آسیا در آستانه كسب مدال طلا قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، دومین روز از بیستمین دوره رقابت های جودوی قهرمانی بزرگسالان آسیا كه آخرین رویداد دارای امتیاز ورودی بازی های المپیك 2012 لندن محسوب می شود، به میزبانی ازبكستان در تاشكند در حال برگزاری است.

درپیكارهای امروز(شنبه)، 'محمدرضا رودكی' كاپیتان تیم ملی جودوی كشورمان با پیروزی برابر'سعیداف' از تركمستان،'تانگ هائو' از چین و 'شنیكوف' نماینده قزاقستان به دیدار نهایی راه یافت.

رودكی كه پیش از این جواز حضور در المپیك لندن را كسب كرده است، در دیدار پایانی و برای كسب مدال طلا با 'تاكشی اوجیانی' از ژاپن روبرو خواهد شد.

'جواد محجوب' در وزن منهای 100 كیلوگرم نیز با برتری برابر 'یوان جی لینگ' از چین و 'دمینكوف' فینالیست شد.

جودوكار جوان كشورمان برای رسیدن به مدال طلا با 'سعید اف' از ازبكستان پیكار می كند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
همچنین 'محمد جمالی' در وزن منهای 90 كیلوگرم در مرحله نیمه نهایی نتیجه را به حریف تاجیكستانی خود واگذار كرد تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش كند.

در وزن منهای81 كیلوگرم نیز 'امیرقاسمی نژاد' كه مدال برنز سال 2011 آسیا در ابوظبی را در كارنامه خود دارد،در مرحله نیمه نهایی مبارزه به 'نیشی یاما' از ژاپن واگذار كرد و به دیدار رده بندی رسید.

قاسمی‌نژاد با برتری مقابل جودوكارانی از اندونزی و قزاقستان به مرحله نیمه نهایی رسیده بود.

حریفان جمالی و قاسمی نژاد در دیدار رده بندی هنوز مشخص نشده است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016