چهارشنبه 10 خرداد 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تیم ملی فوتسال ایران از رسیدن به فینال بازماند

تیم ملی فوتسال کشورمان در مرحله نیمه نهایی دوازدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا به مصاف تیم ملی تایلند رفت و با شکست برابر این تیم از رسیدن به دیدار فینال این رقابتها بازماند تا بزرگترین شگفتی جام دوازدهم رقم بخورد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به امارات، تیم‌های ملی فوتسال ایران و تایلند از ساعت 16 امروز به وقت تهران در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا، برابر هم به میدان رفتند که در پایان وقت قانونی مسابقه دو تیم به تساوی 3 بر 3 رضایت دادند اما در نهایت تیم ایران مسابقه را با نتیجه 5 بر 4 به حریف واگذار کرد و از راهیابی به دیدار نهایی این رقابتها بازماند.

در وقت‌های اضافه تیم ایران توانست در دقیقه 48 گل تساوی را به ثمر رساند اما در 25 ثانیه مانده به پایان بازی "سوفاوت" گل پنجم تایلند را وارد دروازه ایران کرد.

در این مسابقه که در سالن "شیخ راشد بن مکتوم" امارات در حال برگزاری است، وحید شمسایی(4 و 48)، حسین طیبی(7) و جواد اصغری مقدم(25) گل‌های تیم ایران را به ثمر رساندند و توآنک لانگ سوفاوت(10 و 30- پنالتی و 49) و جیراوات سورنویچیان(32) و آپیوات چائم‌چاروئن(43) برای تیم تایلند گل زدند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در نیمه دوم این مسابقه هادی جاویدی، مصطفی نظری و وحید شمسایی از داور کارت زرد دریافت کردند. ضمن اینکه جواد اصغری مقدم در نیمه دوم حداقل 2 موقعیت صددرصد گلزنی را با بی‌دقتی از دست داد.

مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا امروز با برگزاری دیدار زیر به پایان می‌‎رسد:
* ژاپن - استرالیا، ساعت 19، ورزشگاه الوصل دبی


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016