چهارشنبه 31 خرداد 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

کیانوش رستمی: در تمرینات سه رکورد المپیک و یک رکورد جهانی را جابه جا کرده‌ام

کیانوش رستمی می خواهد با شکستن رکوردهای المپیک و جهان، مدال طلای دسته 85 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری المپیک لندن را از آن خود کند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، قهرمان سال 2011 جهان و بهترین وزنه بردار جوان جهان در سال گذشته میلادی، با ابراز رضایت از وضعیت جسمانی خود در فاصله 37 روز تا رقابت های المپیک لندن گفت: خوشبختانه همه چیز طبق انتظار من و کادر فنی پیش می رود.

من در تمرینات سه رکورد المپیک و یک رکورد جهانی را جابه جا کرده ام و الان با انگیزه شکستن هر 6 رکورد جهانی و المپیک و کسب مدال طلا تمرین می کنم.

رستمی با اشاره به این که آسیب دیدگی زانویش تا حدودی بهبود یافته و الان با درد کمتری تمرین می کند، ادامه داد: فکر اصلی من قبل از مسابقات جهانی پاریس، کسب مدال طلای المپیک 2012 لندن بود.

به همین منظور طی چند ماه گذشته تلاش زیادی از خود نشان دادم. باید بگویم در این دو سال تمام زندگی و خواب و خوراک من وزنه برداری شده است. به همین خاطر در مدت باقی مانده تا المپیک هم از هیچ کوششی برای رسیدن به هدفی که برای خود ترسیم کرده ام دریغ نخواهم کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رستمی در پاسخ به این سئوال که به عنوان یک ورزشکار المپیکی از خطه کرمانشاه، چه انتظاری از مسئولان شهر خود دارد نیز، خاطر نشان كرد: مسئولان ورزشی کرمانشاه در این ماه ها سراغی از من نگرفته اند که البته شاید به خاطر مشغله کاری زیادشان باشد.

من هم از آنها هیچ توقعی ندارم و تنها به یک چیز فکر می کنم؛ کسب مدال طلا المپیک و به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران در المپیک. فقط از این طریق است که می توانم دل مردم عزیز کشورمان، به خصوص کرد زبان ها را شاد کنم.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016