شنبه 4 تیر 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

گوگل برترین سایت تاریخ شد - بیش از یک میلیارد بازدید در ماه

نتایج تازه ترین بررسیها نشان می دهد که گوگل در ماه می به اولین سایت تاریخ اینترنت تبدیل شد که بیش از میلیارد بازدیددر ماه را به ثبت رسانده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت comScore در تحقیقاتی که در ماه می بر روی دو میلیون کاربر اینترنت انجام داد دریافت که در این ماه، سایتهای گوگل به ویژه "جی. میل" و "یو تیوب" با یک رشد 8.4 درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، یک میلیارد و 9 میلیون و 699 هزار بازدیدکننده داشته اند.

این اولین بار در تاریخ اینترنت است که بازدید یک سایت در مدت یکماه به رقم بیش از یک میلیارد می رسد.
تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رتبه دوم این طبقه بندی را سایتهای مایکروسافت با 905 میلیون بازدیدکننده و 15 درصد رشد نسبت به سال گذشته به خود اختصاص داده اند.

شبکه اجتماعی فیسبوک با 714 میلیون بازدید ماهانه و 30 درصد رشد و سایتهای یاهو با یک رشد 10.8 درصدی و 689 میلیون بازدید به ترتیب در سکوهای سوم و چهارم قرار گرفته اند.

البته در آمریکا یاهو با بیش از 188 هزار بازدید در ماه در رتبه اول و گوگل با حدود 180 هزار بازدید در رتبه دوم ایستاده است.

براساس گزارش کامپیوتر وورد، از نظر مدت استفاده از سایتها، فیسبوک با 250 میلیارد دقیقه در ماه می در رتبه اول قرار گرفت و پس از آن مایکروسافت با 204 میلیارد دقیقه و گوگل با 200 میلیارد دقیقه در سکوهای بعدی جای گرفتند.

برپایه این بررسیها، برزیل کشوری است که بیشترین علاقه مندی به جستجو و استفاده از سایتهای گوگل را به ثبت رسانده است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016