چهارشنبه 13 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مناظره ميرحسين موسوی - احمدی نژاد امشب پخش می شود، ايلنا

برنامه های تبليغی نامزدهای دهمين انتخابات رياست جمهوری در حالی از شبکه های مختلف رسانه ملی پخش می شود که مناظره امشب ميرحسين موسوی و محمود احمدی نژاد يکی از حساس ترين روزهای انتخاباتی را رقم زده است.


برنامه های تبليغی نامزدهای دهمين انتخابات رياست جمهوری در حالی از شبکه های مختلف رسانه ملی پخش می شود که مناظره امشب ميرحسين موسوی و محمود احمدی نژاد يکی از حساس ترين روزهای انتخاباتی را رقم زده است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


به گزارش خبرنگارايلنا ،اين برنامه که اجرای ان بر عهده رضا پورحسين خواهدبودساعت ۲۲.۳۰ از شبکه سوم سيما پخش خواهد شد .
براساس اين گزارش تا لحظه ارسال اين خبر هيچ نامه رسمی مبنی برانصراف يکی از اين دو نامزد رياست جمهوری از شرکت در اين مناظره منتشر نشده است .
گفتنی است شب گذشته نيز مناظره مهدی کروبی و محسن رضايی برگزار شد که به دليل ضعف و عدم تجربه کافی مجری برنامه در اجرای برنامه های اين چنينی يک برنامه بی روحيه و کم هيجانی را برای بينندگان رقم زد.

Copyright: gooya.com 2016