پنجشنبه 26 آبان 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

رییس سازمان زندانهای كشور:۴۵ درصد از زندانیان در كشور مربوط به جرائم مواد مخدر است، ایرنا

رییس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور گفت: 45 درصد از زندانیان كشور دارای جرائم مرتبط با مواد مخدر هستند و اگر این زندانیان نبودند فضای زندانهای قبل از انقلاب برای كشور كافی بود.

'غلامحسین اسماعیلی' روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: در زمینه فضای زندان در كشور با مشكلات جدی روبرو هستیم كه بخش عمده آن ناشی از تولید و عرضه مواد مخدر در كشور همسایه ایران و مربوط به جرائم مواد مخدر است.

وی افزود: حجم عظیمی از زندانیان را افراد مربوط به مواد مخدر تشكیل می دهند و اگر این عامل نبود فضای زندانهای قبل از انقلاب هم اكنون برای ایران كفایت می كرد.

وی بخش دیگری از مشكلات ناشی از كمبود فضای زندانها مربوط به توسعه نیافتن فضای زندانها پس از انقلاب اسلامی دانست.

اسماعیلی توجه به فعالیتهای فرهنگی را برای اصلاح و تربیت زندانیان محور كارها در زندانها خواند و گفت: در حالیكه طبق قانون دستگاهها باید یك تا سه درصد اعتبارات را به فعالیتهای فرهنگی اختصاص دهند این سازمان به مراتب خیلی بیشتر از این رقم را صرف فعالیتهای فرهنگی برای مددجویان می كند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رییس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور سوادآموزی، حرفه آموزی، فعالیت های مختلف دینی، آموزش قرآن و ... را از جمله این فعالیتها برشمرد و گفت: این سازمان در این راستا از توان سایر دستگاهها از جمله آموزش و پرورش، نهضت سوادآموزی و سایر دستگاهها استفاده می كند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016