جمعه 29 آذر 1387   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فرهاد کاظمی سرمربی تيم فوتبال سپاهان شد، ايسنا

فرهاد کاظمی با تصميم هيات مديره و تصويب مجمع عمومی باشگاه فولاد سپاهان، سرمربی تيم فوتبال سپاهان شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در پی تلاش‌های اعضای هيات مديره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان برای انتخاب سرمربی جديد برای تيم فوتبال سپاهان، در نهايت پس از بررسی گزينه‌های مختلف فرهاد کاظمی امروز (جمعه) با تصميم نهايی هيات مديره و تصويب مجمع عمومی باشگاه سپاهان به عنوان سرمربی تيم فوتبال سپاهان منصوب شد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
قرارداد کاظمی به مدت يک سال و نيم است و او امروز با پروازی مستقيم عازم امارات شد تا به اردوی اين تيم در دبی ملحق شود.

***

پس از انتخاب فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی سپاهان،
چرخابی: گله‌ای از اين تصميم ندارم

فرهاد کاظمی با تصميم هيات مديره و تصويب مجمع عمومی باشگاه فولاد سپاهان، سرمربی تيم فوتبال سپاهان شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در پی تلاش‌های اعضای هيات مديره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان برای انتخاب سرمربی جديد برای تيم فوتبال سپاهان، در نهايت پس از بررسی گزينه‌های مختلف فرهاد کاظمی امروز (جمعه) با تصميم نهايی هيات مديره و تصويب مجمع عمومی باشگاه سپاهان به عنوان سرمربی تيم فوتبال سپاهان منصوب شد.

قرارداد کاظمی به مدت يک سال و نيم است و او امشب (جمعه) با پروازی مستقيم عازم امارات شده تا به اردوی اين تيم در دبی ملحق شود.

پس از قطعی شدن حضور کاظمی در سپاهان، بيژن طاهری به عنوان دستيار اول، لسان پولادی مربی دروازه‌بان‌ها و اکبر محمدی به عنوان آناليزور معرفی شدند.

همچنين حسين چرخابی امروز با خداحافظی از بازيکنان تيم سپاهان، در جمع آنها گفت: بنده بدون هيچ گلايه‌ای از تيم خداحافظی می‌کنم. شما بازيکنان بين‌المللی هستيد و هدف من در اين تيم هم تنها خدمت بود. اميدوارم توانسته‌ باشم در اين مدت برای شما و تيم سپاهان مفيد واقع شوم.

همچنين پورسينا رييس هيات مديره باشگاه سپاهان نيز در جمع بازيکنان گفت: ما چرخابی را همچنان حفظ خواهيم کرد. او مربی روزهای سخت است و همواره می‌تواند به کمک ما بيايد. او در سال گذشته هم توانست تيم سپاهان نوين را قهرمان کند و از اين پس از در باشگاه سپاهان حضور خواهد داشت.

Copyright: gooya.com 2016