جمعه 29 آذر 1387   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تيم ملی فوتسال برزيل به ايران می آيد، دو بازی ايران با قهرمان جهان، مهر

تيم ملی فوتسال برزيل، قهرمان مسابقات جام جهانی ۲۰۰۸ اسفندماه سالجاری برای برگزاری دو بازی دوستانه با تيم ملی کشورمان به ايران می آيد.
به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال توافق عباس ترابيان، رئيس کميته فوتسال و فوتبال ساحلی فدراسيون فوتبال با مسئولان کميته فوتسال کنفدراسيون فوتبال برزيل، مقرر شد قهرمان مسابقات فوتسال جام جهانی ۲۰۰۸ با ترکيب کامل طی اسفندماه جاری برای برگزاری دو بازی دوستانه به تهران بيايد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
بر اين اساس تيم ملی فوتسال برزيل در روزهای ۱۰ و ۱۱ ماه مارس ۲۰۰۹ مصادف با ۲۰ و ۲۱ اسفندماه سال ۸۷ در سالن ۱۲ هزارنفری ورزشگاه آزادی برابر تيم ملی کشورمان صف آرايی خواهد کرد.

عباس ترابيان ضمن اعلام اين خبر به مهر گفت: تيم ملی فوتسال برزيل برای بازی با تيمهای مختلف مبالغی را دريافت می کند اما با توجه به درخشش تيم ملی ايران در مسابقات اخير اين تيم بدون هيچ پيش شرط مالی به تهران خواهد آمد و رويارويی با قهرمان جهان برای ما هزينه‌ای در برندارد.

مسئولان فوتسال ايران و برزيل همچنين توافق کرده اند که تيم ملی کشورمان در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ به برزيل سفر کرده و در تورنمنت گراند پريکس اين کشور شرکت کند.

Copyright: gooya.com 2016