چهارشنبه 18 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

سايت اوساسونا از نکونام و شجاعی عذر خواهی کرد، ايلنا

سران اوساسونا به دنبال آن هستند تا از طريق انتشار اين بيانيه، به صورت رسمی از بابت وقوع اين اتفاق ناخوشايند عذرخواهی کرده و اعلام کنند مراحل قانونی برای مقابله با چنين اقداماتی را طی خواهند کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
پس از خبر عجيب و غريبی که در وب سايت باشگاه اوساسونا قرار گرفت و در نهايت مشخص شد که اين اقدام از سوی يک هکر صورت گرفته است که با هک کردن وب سايت اين باشگاه، خبری عجيب را در مورد لغو قرارداد شجاعی و نکونام را برروی اين سايت قرار داده بود، مسئولان اين باشگاه اسپانيايی در بيانيه ای رسمی اين خبر را تکذيب کردند.
به گزارش ايلنا در بيانيه رسمی که ساعتی پيش برروی وب سايت رسمی اين باشگاه قرار گرفت می خوانيم:« سران اوساسونا خواهان اطلاع رسانی در مورد خبری هستند که سحرگاه امروز در وب سايت رسمی اين باشگاه منتشر گرديده بود. سحرگاه امروز، فرد ناشناسی که در حقيقت يک هکر حرفه ای بوده و جزو کارکنان باشگاه اوساسونا نيز نيست، به رمز عبور کاربر اصلی وب سايت www.osasuna.es دست يافت و پس از آنکه تغييراتی در اطلاعات موجود در سايت انجام داد، خبری را در مورد لغو قرارداد دو ستاره ايرانی اوساسونا در اين وب سايت قرار داد.
سران اوساسونا به دنبال آن هستند تا از طريق انتشار اين بيانيه، به صورت رسمی از بابت وقوع اين اتفاق ناخوشايند عذرخواهی کرده و اعلام کنند مراحل قانونی برای مقابله با چنين اقداماتی را طی خواهند کرد.
پاملپونا، نهم سپتامبر سال ۲۰۰۹


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016