چهارشنبه 15 مهر 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

کاشانی هيات مديره پرسپوليس را معرفی کرد؛ محمد دادکان گزينه‌ مديرعاملی سرخپوشان، ايسنا

سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران گزينه‌های احتمالی اعضای هيات مديره باشگاه پرسپوليس را اعلام کرد.

به گزارش ايسنا، "حبيب کاشانی" گفت: حسين هدايتی، محمد حسين نژاد فلاح، مجيد فرخزادی، علی پروين و محمد دادکان از گزينه های حضور در هيات مديره باشگاه پرسپوليس هستند و سازمان تربيت بدنی به زودی وضع باشگاه را مشخص می کند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
مشاور عالی رئيس سازمان تربيت بدنی درباره حضور محمد دادکان در هيات مديره باشگاه هم گفت: محمد دادکان برای مدير عاملی باشگاه يکی از گزينه هاست و با توجه به توانايی های وی اميدوارم به زودی به فوتبال باز گردد.

کاشانی درباره ادامه حضور خود در باشگاه پرسپوليس هم گفت: با توجه به قانون، فقط سه ماه می توانم با اين عنوان در پرسپوليس بمانم.

وی افزود: به علت دو شغله شدن، نمی توانم به صورت همزمان در باشگاه پرسپوليس و شورای اسلامی شهر تهران کار کنم و طبق قانون هم حداکثر تا سه ماه می توانم سرپرست باشگاه باشم و پس از آن بايد وضع باشگاه مشخص شود.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: دست کم ۲۰۰ هزار نفر از مردم به من رای دادند و بايد تا پايان اين دوره شورای شهر تهران، در خدمت مردم باشم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: شورای شهر تهران، حداکثر دو روز در هفته جلسه دارد و می توانم در روزهای ديگر در جای ديگر به مردم خدمت کنم.

کاشانی تصريح کرد: به هيچ عنوان چون به صورت موقت در باشگاه هستم، کارها را سرسری نخواهم گرفت و طوری کار می کنم که انگار سال ها قرار است بمانم و پرونده همه کارهای باشگاه به طور جدی پيگيری خواهد شد.

وی تاکيد کرد: در ابتدا فکر می کردم مشکل باشگاه اقتصادی است ولی هم اکنون مطمئن هستم که مشکلات معنوی هم داريم که بايد با صحبت کردن با اعضای تيم اين مشکلات را حل کنيم .

سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران در گفت‌وگو با شبکه خبر اظهار کرد: مدير عامل باشگاه استقلال تهران که هم اکنون در سمت قائم مقام سازمان تربيت بدنی است بهتر است يکی از اين دو سمت را در اختيار داشته باشد چون سازمان تربيت بدنی حکم پدری را برای ورزش دارد و بهتر است برای اينکه شائبه از بين برود ايشان در سمت مدير عامل استقلال نباشد.

مشاور عالی سازمان تربيت بدنی گفت: واعظ مديری خوب است و بهتر است در همه جای ورزش از وی استفاده شود.

"حبيب کاشانی" درباره برد پرسپوليس مقابل فجر سپاسی تصريح کرد: ناجوانمردانه بود اگر برد ديروز را به نام خود ثبت می کردم و اين برد حاصل کار انصاری فرد و ديگر بازيکنان تيم بود.

وی گفت: شايد سرنوشت من اين باشد که با شش و يا هشت کسر امتياز قهرمان شوم و امسال هم اين گونه فکر می کنم با هشت امتياز منفی مثل يوونتوس فصل را شروع کرديم و پرسپوليس اين فصل هم توانايی قهرمانی را دارد و اين سخن را به گزافه نگفته ام.

کاشانی درباره تماس سازمان تربيت بدنی با سرمربی پرسپوليس برای بيرون گذاشتن حسين بادامکی از ترکيب برای بازی مقابل استقلال هم گفت: بعيد است سازمان تربيت بدنی با اين وسعت، چنين کاری کند.

وی درباره اتهام تبانی در داربی هم گفت: مهم ترين سرمايه هر نظام اعتماد مردم به آن است و بعيد می دانم نظام برای اينکه يک بازی به تساوی انجامد اين سرمايه بزرگ را از دست بدهد.

کاشانی درباره بازگشت علی کريمی به پرسپوليس نيز گفت: علی کريمی سرمايه باشگاه پرسپوليس است. متاسفانه در ابتدای فصل کج سليقگی هايی صورت گرفت که منجر به جدايی کريمی از پرسپوليس شد. اما تيم پرسپوليس به علی کريمی احتياج دارد. حضور اين بازيکن برای هر تيمی نعمت است و سعی می کنيم با رفع مشکلات قانونی و همکاری هدايتی و باشگاه استيل آذين شرايطی را فراهم کنيم که نيم فصل به پرسپوليس اضافه شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016