سه شنبه 5 آبان 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

آغاز هفته چهاردهم ليگ برتر: صدرنشينی موقت سپاهان، حضور پرسپوليس در جمع مدعيان، ايلنا

سپاهان اصفهان با پيروزی برابر راه آهن شهرری موقتا به صدر جدول رده بندی رقابتهای ليگ برتر صعود کرد ضمن اينکه استيل آذين يکبار ديگر يک نتيجه مساوی دو بر دو را به دست آورد. پرسپوليس هم با دو گل از سد تراکتورسازی گذشت.


ايلنا: ايلنا:در هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال ايران تيم فوتبال سپاهان اصفهان با پيروزی برابر راه آهن شهرری موقتا به صدر جدول رده بندی رقابتهای ليگ برتر صعود کرد ضمن اينکه استيل آذين يکبار ديگر يک نتيجه مساوی دو بر دو را در دقايق پايانی بازی به دست آورد. پرسپوليس هم با دو گل از سد تراکتورسازی گذشت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
به گزارش ايلنا، در روز نخست از هفته چهاردهم رقابتهای فوتبال ليگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ دقيقه امروز(دوشنبه) سه ديدار در شهرهای مشهد ، کرمان و تهران برگزار شد که در يکی از اين ديدارها شاگردان اميرقلعه نويی با نتيجه يک بر صفر راه آهن را شکست دادند و صدرنشين شدند.
تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه هفته چهاردهم ليگ برتر باشگاههای ايران عصر امروز در ورزشگاه آزادی موفق شد با حساب دو بر يک تيم تراکتور سازی تبريز را شکست دهد تا به جمع مدعيان نزديک تر شود.
به گزارش ايلنا،ديدار تيم های فوتبال پرسپوليس و تراکتور سازی در ادامه هفته چهاردهم ليگ برتر باشگاههای ايران عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد که پرسپوليس با گلهای زارع و هوار ملامحمد در برابر تک گل حميد خيرخواه که در دقايق پايانی به ثمر رسيد موفق به پيروزی در برابر اين تيم سختکوش تبريزی شد .
در اين ديدار آنچه که حائز اهميت بود حضور پر تعداد هواداران تيم تراکتورسازی بود که البته رنگ قرمز آنها پر رنگ تر از قرمز پرسپوليس بود و تعداد آنها هم به نظر بيشتر از سرخپوشان تهرانی بود.
حالا پرسپوليس با اين پيروزی هواداران خود را که تا هفته دهم و يازدهم نا اميد بودند اميدوار کرد چرا که پرسپوليس با اين پيروزی ۲۳ امتيازی شد و به جمع مدعيان نزديک تر شد.
ساير ديدارهای هفته چهاردهم فردا برگزار می شود که در مهمترين بازی هفته استقلال در اصفهان به مصاف ذوب آهن خواهد رفت.

نتايج و گلزنان اين سه ديدار به شرح زير است:
* راه آهن شهرری - فولاد مبارکه سپاهان ۱
گل‌ها: جواد ماهری (۱۵)

* ابومسلم خراسان ۲ - استيل آذين تهران ۲
گل ها: محمدرضا خرسندنيا(۴۵+۲) و سعيدخانی (۴۹) برای ابومسلم - علی آذری (۱۸) و چييرا (۹۰) برای استيل آذين

* مس کرمان ۳- سايپا کرج ۲
گل‌ها: مجتبی انصافی(۵) ، زالترون (۶۱) و مهدی رجب زاده(۸۶ پنالتی) برای مس و کريم انصاريفرد (۱۵) و امين منوچهری(۷۳) برای سايپا

به اين ترتيب تيم فوتبال سپاهان تا قبل از ديدار روز سه شنبه استقلال برابر ذوب آهن با ۲۶ امتياز صدرنشين ليگ برتر شد. استقلال ۲۴ امتيازی است.
* حاشيه های بازی پرسپوليس- تراکتورسازی
-در جايگاه ويژه ورزشگاه آزادی چهره هايی آشنايی چون حبيب کاشانی ، ناصر شفق، محسن خليلی، افشين قطبی، مربی تيم ملی فوتبال ايران و ... حضور داشتند.
-از سوی سازمان ليگ فدراسيون فوتبال به احمدرضا عابدزاد، عليرضا حقيقی، عليرضا محمد ، حميدرضا علی عسگر و عليرضا ميرشفيعيان بازيکنان تيم های پرسپوليس و تراکتورسازی حواله سفر به مشهد مقدس اهدا شد. اين اقدام به مناسبت فرا رسيدن ايام ولاد حضرت امام رضا(ع) و داشتن نام رضا صورت گرفت.
-حبيب کاشانی دقايقی قبل از آغاز مسابقه حلقه گل برگردن حسن رودباريان و محمد نصرتی انداخت.

- نصرتی قبل از ورود به زمين به سمت تماشاگران پرسپوليس گل پرتاب کرد و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.
در طول نيمه اول اين ديدار هواداران تيم فوتبال تراکتورسازی با شور و حرارت خاص و يکصدا تيم محبوب خود را بدون وقفه تشويق کردند. آنها با شعارهايی به زبان های آذری و فارسی تيمشان را تشويق به ارائه بازی بهتر مقابل سرخپوشان تهران می کردند.

ساير بازيهای هفته چهاردهم فردا به قرار زير برگزار می شود:

سه‌شنبه - ۵/۸/۸۸* پاس همدان - فولادخوزستان، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه قدس همدان
داور: خداداد افشاريان، کمک‌ها: مجيد ويشگاهی و غلام آموزگار، داورچهارم: رسول رهبرفام
ناظر: فريدون اصفهانيان

* ذوب آهن اصفهان - استقلال تهران، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
داور: سعيد مظفری‌زاده، کمک‌ها: حسن کامرانی‌فر و محمدرضا ابوالفضلی، داورچهارم: جواد شرفی
ناظر: محمدعلی فروغی

* صبای قم - مقاومت شهيد سپاسی شيراز، ساعت ۱۶:۴۰، ورزشگاه يادگار امام (ره) قم
داور: محمود رفيعی، کمک‌ها: بابک داوری و مهدی عاليقدر، داورچهارم: سعيد فتاحی
ناظر: فرج اله يثربی

* شاهين بوشهر - پيکان قزوين، ساعت ۱۶:۴۰، ورزشگاه شهيد بهشتی بوشهر
داور: قاسم واحدی، کمک‌ها: عليرضا يزدانی و سعيد قاسمی، داورچهارم: بهروز رنجبر
ناظر: محمد رياحی

* استقلال اهواز- ملوان بندرانزلی، ساعت ۱۶:۴۵، ورزشگاه تختی اهواز
داور: اسماعيل آمری، کمک‌ها: رسول فروغی و مهدی نظری، داورچهارم: محمدرضا اکبريان
ناظر: ايرج نظری


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016