چهارشنبه 11 فروردین 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ليگ قهرمانان آسيا: سپاهان در دو دقيقه توفانی پاختاکور را در هم شکست، ايلنا

امير قلعه نويی بعد از ۱۰ مسابقه در ليگ قهرمانان آسيا عصر امروز با سپاهان در برابر پاختاکور ازبکستان به يک پيروزی ارزشمند دست يافت تا هم طلسم خود را بشکند هم سپاهان شانس صعود به مرحله بعد اين رقابتها را داشته باشد.


ايلنا: امير قلعه نويی بعد از ۱۰ مسابقه در ليگ قهرمانان آسيا عصر امروز با سپاهان در برابر پاختاکور ازبکستان به يک پيروزی ارزشمند دست يافت تا هم طلسم خود را بشکند هم سپاهان شانس صعود به مرحله بعد اين رقابتها را داشته باشد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
به گزارش ايلنا در اين ديدار که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان و در حضور حدود ۱۳ هزار تماشاگر آغاز شد سپاهان با برتری ۲ بر صفر برابر پاختاکور ازبکستان به رده دوم جدول گروه سوم ليگ قهرمانان آسيا صعود کرد.
ابراهيم توره در دقيقه ۷۳ و محسن بنگر در دقيقه ۷۵ برای سپاهان گلزنی کردند.
توره در دقيقه ۸۶ نيز يک گل ديگر به ثمر رساند که کمک داور قطری آن را آفسايد اعلام کرد.
با اين برتری سپاهان ۵ امتيازی شد و بدون احتساب نتيجه ديدار الشباب و العين به رده دوم جدول صعود کرد و به صعود به مرحله حذفی رقابت‌ها اميدوار شد. پاختاکور ۶ امتيازی همچنان صدرنشين است.
عبدا.. محمد بالح داور قطری به محسن بنگر از سپاهان و ايلوف سويونو از پاختاکور کارت زرد نشان داد.
الشباب عربستان و العين امارات دو تيم ديگر اين گروه ۴ امتيازی هستند و امشب به مصاف يکديگر می‌روند.
ترکيب تيم سپاهان اصفهان:
مهدی رحمتی، هادی عقيلی، محسن بنگر، سيد جلال حسينی، احسان حاج صفی، مهدی کريميان( از دقيقه ۶۷ مهدی جعفرپور)، شاهين خيری، محرم نويدکيا( از دقيقه ۴۶ فرزاد حاتمی)، احمد جمشيديان، ابراهيم توره و عماد رضا( از دقيقه ۸۳ حسين پاپی)
سرمربی: امير قلعه‌نويی


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016