چهارشنبه 19 خرداد 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فتح‌الله زاده: قول‌های افشین قطبی کارهای ما را خراب می‌کنند، دویچه وله

در حالی که دنیای فوتبال در تب جام جهانی است، تیم ملی فوتبال ایران به اردوی تدارکاتی خود در کشور اتریش چشم دوخته است. علی فتح‌الله زاده در مصاحبه با دویچه‌وله به وضعیت فوتبال ایران و استعفای مدیرعامل استقلال پرداخته است.

علی فتح‌الله زاده، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تهران و عضو فعلی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران، معتقد است که امیر واعظ آشتیانی شایستگی مدیریت باشگاه استقلال را نداشته و استعفای وی اجباری نبوده است. وی همچنین به ممانعت دست‌اندرکاران ورزش دولتی ایران از پیشرفت فوتبال و خصوصی‌سازی باشگاه‌ها اشاره می‌کند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
فتح‌الله زاده در پاسخ به این پرسش که آیا اردوی تدارکاتی تیم ملی ایران در ماه ژوئیه سال جاری (۲۰۱۰) در اتریش و حدود ۵ ماه قبل از آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا، تظاهر است یا آماده‌سازی، می‌گوید، برگزاری این اردو برای جلوگیری از بهانه‌های احتمالی در مورد عدم رسیدگی به تیم ملی است.

وی در مورد قول‌های افشین قطبی در مورد کسب عنوان قهرمانی در جام ملت‌های آسیا و همچنین صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ و راه‌یابی به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها، خاطرنشان می‌کند که «قطبی قول قهرمانی ندهد، قهرمان کند». وی می‌افزاید: "قول‌های قطبی کارهای ما را خراب می‌کنند."

برای شنیدن گفت‌وگو با علی فتح‌الله زاده بر لینک پایین صفحه کلیک کنید!
گفت‌وگو با علی فتح‌الله‌ زاده در مورد وضعیت استقلال و تیم ملی

مصاحبه گر: فرید اشرفیان

تحریریه: بابک بهمنش


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016