پنجشنبه 6 بهمن 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال: شکست سنگين پرسپوليس با هنرنمايی ميثاق معمارزاده! پانا

خبرگزاری پانا: تيم فوتبال پرسپوليس با عملکرد ضعيف دروازه بان خود شکست سنگينی را مقابل نفت آبادان متحمل شد.

به گزارش خبرگزاری پانا ، عصر امروز در هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال ، نفت آبادان ميزبان پرسپوليس بود و موفق شد ۴ بر ۲ مقابل حريف خود به برتری دست يابد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در اين ديدار فونيکه سی مهاجم آفريقايی نفت ستاره ميدان بود و سه گل به پرسپوليس زد.

گل اول و دوم فونيکه سی و نفت آبادان روی ضربه ايستگاهی در دقايق ۶ و ۲۸ و با اشتباه ميثاق معمار زاده دروازه بان پرسپوليس به ثمر رسيد. گل سوم اين بازيکن نيز در دقيقه ۳۳ و با دفع اشتباه معمارزاده رقم خورد.

البته پرسپوليس در دقيقه ۲۳ ، با ضربه قيچی علی کريمی و با اشتباه دروازه بان نفت آبادان بازی را مساوی کرده بود.

در نيمه دوم اشتباهات معمارزاده و مدافعان پرسپوليس ادامه يافت تا لئون پاچاچيان موفق شود در دقيقه ۴۷ گل چهارم نفت را به ثمر برساند.

در ادامه پرسپوليس حملاتی را روی دروازه نفت تدارک ديد ولی توانست فقط يک گل در نيمه دوم با ضربه محمد نوری در دقيقه ۸۵ به ثمر برساند و بازی در پايان با جساب ۴ بر ۲ پايان يافت.

سرخپوشان در اين بازی دو گل ديگر در نيمه اول به ثمر رساندند که داور آنها را آفسايد اعلام کرد. نفت آبادان نيز يک گل ديگر زد که آن هم آفسايد اعلام شد.

بدين ترتيب شاگردان مصطفی دنيزلی شکستی سنگين را در آبادان پذيرا شدند تا فرصت نزديک شدن به تيمهای بالای جدول را از دست بدهند.

پرسپوليس در حال حاضر با ۲۹ امتياز در رده نهم جدول و نفت آبادان با ۳۰ امتياز هفتم است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016