شنبه 6 اسفند 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

رویانیان: فحش‌هایی که باید به من و کاشانی می‌دادند به استیلی دادند، فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تقدیر از زحمات سرمربی پیشین این تیم گفت: فحش‌هایی که باید به من یا کاشانی می‌دادند به استیلی دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان در نشست امروز با پیشکسوتان پرسپولیس، بازیکنان و کادر فنی گفت: افتخاری است که در جمع پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و تک تک بزرگان این تیم حضور دارم. دیدن بزرگان پرسپولیس برای من یک افتخار بود.

رویانیان ادامه داد: در کنار این بزرگان افرادی هستند که در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس زحمت می‌کشند یعنی بازیکنان خوب و با غیرت پرسپولیس که انشاءالله پرسپولیس را موفق خواهند کرد. امیدوار هستم بازیکنان ما در بازی‌های پیش رو قدرت خود را نشان دهند.

رویانیان خاطرنشان کرد: در بین ما مربی عزیز و بزرگی به نام استیلی حضور دارد. وی زحمات زیادی کشید و فشار زیادی تحمل کرد. همچنین جا دارد از اسمیر دروازه‌بان جدیدمان حرف بزنم که به ما اضافه شد و به عنوان دروازه‌بان خوب می‌تواند به ما کمک کند. البته نباید در این بین از عابدزاده گذشت. اینها همه سرمایه‌های ما هستند.

رویانیان تاکید کرد: جا دارد از طرف پروین و خودم به 2 نفر خیر مقدم بگویم اول حسن غفوری فرد که برای ورزش ما زحمات زیادی کشیده است. من دوست دارم رسما از غفوری فرد تشکر کنم چون انسان نخبه، شایسته و انقلابی است. او زحمات زیادی برای ایران کشیده و به او افتخار می‌کنیم. دکتر غفوری فرد در ورزش ما یک فرد خاص بود. با توجه به حمایت‌های پروین و غفوری فرد که جا دارد از آنها تشکر کنم کار خودم را در پرسپولیس دنبال کردم و باید همیشه آنها را مورد ستایش قرار دهم.

وی افزود: آقای غفوری فرد، ما و تمام مازندرانی‌های مقیم تهران در انتخابات مجلس به شما رای خواهیم داد. پرسپولیسی‌ها نیز به شما رای می‌دهند چون افتخار باشگاه پرسپولیس هستید.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رویانیان درباره رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: کفاشیان خدمتگزاری صادق است، او پرسپولیسی نیست اما در فوتبال ما تاثیر گذار بوده و مدیر شایسته و تاثیر گذاری است. ما باید از ایشان استفاده کنیم. همچنین از نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص مصطفی دنیزلی گفت: وظیفه دارم از مصطفی دنیزلی نیز تشکر و قدردانی کنم که دعوت ما را قبول کرد و در شرایطی بسیار سخت به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شد. دنیزلی در ترکیه خواهان زیادی داشت که با قراردادهای چشم نواز او را تحت کنترل داشتند اما با قیمتی پایین تر به پرسپولیس آمد و به همین دلیل در قلب ما جدا دارد.

رویانیان در خصوص استیلی گفت: استیلی عزیز ما است و ما او را دوست داریم. به نظر من فحش‌هایی که باید به من یا کاشانی می‌دادند به استیلی دادند. استیلی ماندگار است و همیشه در دل ما جا دارد. استیلی در پرسپولیس زحمت کشید اما متاسفانه شرایطی پیش آمد که تحت فشارهای شدید از این تیم رفت.

وی در پایان در خصوص پیشکسوتان پرسپولیس عنوان کرد: 840 پیشکسوت را شناسایی کرده‌ایم و این افراد در قالب یک شرکت برای کمک به ما و باشگاه زیر نظر خواهند بود. هر پیشکسوتی یک رای در برنامه‌های کلی ما دارد و قطعا انشاءالله برای حقوق آنها از قبل از فروردین اقدام خواهیم کرد. به دنبال این هستیم باشگاهی اقتصادی بسازیم و یکی از برنامه‌های ما توجه ویژه به پیشکسوتان و بزرگان است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016