چهارشنبه 17 اسفند 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ذوب آهن با قدرت نماینده انگلیس را شکست داد و صعود کرد، فارس

خبرگزاری فارس: ذوب آهن اصفهان با پیروزی برابر نماینده انگلستان به ششمین پیروزی متوالی خود در رقابت های والیبال نشسته باشگاه های جهان دست یافت و با اقتدار به عنوان سرگروه راهی دور بعد شد.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، عصر امروز و در جریان پنجمین روز از رقابت های والیبال نشسته باشگاه های جهان، ذوب آهن اصفهان نماینده کشورمان موفق شد در 3 گیم متوالی با نتیجه ( 25 -14)، ( 25- 7) و ( 25 -12) بر نماینده انگلستان غلبه کند و به عنوان تیم اول گروه، به مرحله یک چهارم راه یابد.

ذوب آهن پیش از این نمایندگان روسیه، هلند، اوکراین، آلمان را کلمبیا شکست داده بود.

در گروه دوم نیز تیم های مصر، قزاقستان، برزیل، آمریکا، عراق و کروواسی حضور دارند.

با انجام این دیدار، رقابت های مرحله مقدماتی به پایان رسید و نماینده کشورمان فردا شب، ساعت 9 به وقت ایران و در چهار چوب مرحله یک چهارم، به مصاف نماینده آمریکا می رود.

رقابت های مرحله یک چهارم با حضور هشت تیم برتر دو گروه از فردا آغاز می شود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
با پایان یافتن رقابت های مرحله مقدماتی، 8 تیم از 13 تیم حاضر در مسابقات جام باشگاههای جهان به مرحله یک چهارم راه یافتند.

بدین ترتیب تیمهای ایران، روسیه، آلمان و اوکراین از گروه یک و تیمهای مصر، برزیل، کروواسی و آمریکا از گروه دو به مرحله بعدی رقابتها صعود کردند.

تیمهای ایران و مصر به عنوان صدرنشین گروههای خود شناخته شدند.

این مسابقات از 11 تا 19 اسفند ماه در شهر قاهره در جریان است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016