پنجشنبه 25 خرداد 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تیم ملی بسکتبال ایران مغلوب لبنان شد

تیم ملی بسکتبال ایران پس از دو پیروزی متوالی نتیجه سومین دیدار خود در رقابت های غرب آسیا را به لبنان واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سومین روز از دوازدهمین دوره مسابقات بسکتبال قهرمانی غرب آسیا امروز چهارشنبه با برگزاری دیدار تیم‎های ایران و لبنان آغاز شد. این دیدار در امان اردن برگزار شد که طی آن ملی‎پوشان بسکتبال با نتیجه 69 بر 74 مغلوب لبنان شدند.

تیم ملی بسکتبال ایران در حالی این دیدار را با شکست پشت سر گذاشت که در دو دیدار گذشته به ترتیب تیم‏های یمن و فلسطین را از پیش رو برداشته بود. لبنانی‎ها نیز در دیدار نخست مقابل سوریه به پیروزی دست یافته بودند و در دیدار دوم یمن را از پیش رو برداشته بودند. روز سوم مسابقات بسکتبال غرب آسیا امروز با برگزاری دو دیدار دیگر طبق برنامه زیر پیگیری می‏شود. برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

* اردن – یمن
* سوریه – فلسطین

دوازدهمین دوره مسابقات بسکتبال غرب آسیا روز پنجشنبه با برگزاری سه دیدار دیگر دنبال می‏شود. در این روز از رقابت‎ها تیم ملی ایران به مصاف سوریه می‎رود که طی دو دیدار گذشته خود مقابل تیم‌های لبنان و اردن متحمل شکست شد. برنامه دیدارهای روز چهارم مسابقات بسکتبال قهرمانی باشگاه‎های غرب آسیا به شرح زیر است:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
پنجشنبه 25 خردادماه
* ایران – سوریه ساعت 17:30 به وقت ایران
* اردن - لبنان
* فلسطین - یمن

دوازدهمین دوره مسابقات بسکتبال قهرمانی غرب آسیا روز جمعه با برگزاری دیدارهای روز پنجم به پایان می‎رسد. در پایان این رقابت‏ها دو تیم سهمیه شرکت در رقابت‏های جام استانکوویچ (24 شهریورماه تا اول مهرماه) را به دست می‏آورند. تیم ملی بسکتبال ایران سال گذشته در دهوک عراق به عنوان نخست رقابت‏های قهرمانی غرب آسیا دست یافت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016