سه شنبه 5 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

نخستین جشنواره وبلاگ‌ها و سایت‌های موسیقی ایران، مهر

نخستین جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی ایران مرداد ماه امسال در خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

هیأت برگزار کننده این جشنواره در نشستی که امروز در محل انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران برگزار شد جزئیات نخستین جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی ایران را در جمع خبرنگاران تشریح کردند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در این نشست ابتدا سجاد پورقناد(دبیر جشنواره) با مثبت عرض ارزیابی کردن جریان اطلاع رسانی آزاد در حوزه موسیقی گفت : ما در این جشنواره ضمن تلاش برای شناسایی وبلاگ ها و سایت های موسیقی برترو همچنین ایجاد انگیزه در وبلاگ نویسان سعی داریم تا توجه اهالی موسیقی را به فعالیت های اینترنتی و استفاده از ظرفیت های آن جلب کنیم.

دبیر این جشنواره همچنین با اشاره به دیگر اهداف برگزاری چنین جشنواره ای افزود: معرفی نویسندگان و استعدادهای برتر موسیقی در فضای مجازی، نقد و ارزیابی اینگونه فعالیت ها، ارتقای سطح کیفی وبلاگ ها و سایت های موسیقی و گسترش حوزه مخاطب در فضای مجازی از جمله اهدافی است که قصد داریم تا در جریان برگزاری این جشنواره به آنها دست یابیم.

پیمان سلطانی عضو هیأت داوران جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی نیز در ادامه این نشست گفت: هیأت داوران این جشنواره نیز همگی از دوستانی هستند که هم در حوزه نقد موسیقی و هم در رابطه با فضای سایبر آشنایی کاملی دارند که علاوه بر من آقایان حمیدرضا عاطفی،ابوالحسن مختاباد، حسین علیشاپور و آرمین صداقت کیش نیز حضور دارند.

سجاد پورقناد نیز در ادامه نشست درباره بخش ها مختلف این جشنواره تصریح کرد: جشنواره صرفا در حوزه سایت ها و وبلاگ های موسیقی که به زبان فارسی مطلب منتشر می کنند برگزار می شود؛ بر همین اساس متقاضیان می توانند آثارشان را در 8 بخش گفتگو، گزارش، مقاله، یادداشت، نقد، سایت برگزیده، وبلاگ برگزیده و عکس شرکت دهند.

دبیر نخستین جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی ایران همچنین گفت: تنها آثاری می توانند در جشنواره شرکت کنند که تاریخ انتشار آنها از ابتدای سال 87 تا تیرماه سال 88 باشد. البته هر فرد می بایست تنها دو تا سه اثر خود را در قالب Word یا pdf برای دبیرخانه ارسال کند. فایل آثار نیز به همراه لینک اینترنتی اثر یاد شده حداکثر تا 31 تیر باید به آدرس الکترونیکی جشنواره (www.webmusic.ir) ارسال شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016