پنجشنبه 5 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فروش سینماها در ماه رمضان امسال پنج برابر شد، مهر

مدیر موسسه فیلمیران فروش امسال سینماها در ماه رمضان را با وجود اجرای طرح بلیت نیم‌بها بسیار بالاتر از سال‌های گذشته و حدود پنج برابر دانست.

علی سرتیپی در این باره به خبرنگار مهر گفت: با اجرای طرح رمضانی فروش روز گذشته سینماها بسیار خوب بود. مجموع فروش سینماها در ماه رمضان سال گذشته در یکروز هفت میلیون تومان بود و امسال 40 میلیون تومان است. طرح بلیت نیم‌بها و اضافه شدن سانس‌های بعد از افطار فروش را نسبت به پارسال پنج برابر کرده است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی افزود: ما می‌خواستیم فیلم‌های دیگری را نیز مانند "ستاره بود" در این طرح اکران کنیم، اما فروش سینماها نشان داد فیلم‌های روی پرده با استقبال بهتری روبرو شده‌اند. البته این فیلم نیز به زودی به نمایش درمی‌آید. خوشبختانه تلویزیون همکاری خوبی با این طرح داشته و تاکنون مبلغی برای تبلیغات نپرداخته‌ایم.

سرتیپی ادامه داد: در طول سال ما عمدتا فصل‌هایی داریم که فروش سینماها خوب نیست یا پخش‌کننده‌ها عمدتا نمی‌خواهند آثار خود را در ماه محرم اکران کنند. اما با اجرای این طرح در طول سال ما می‌توانیم فروش خوبی داشته باشیم. تعدادی از سینماها ظرفیت بالایی دارند و می‌توانند در سانس‌های ویژه یا آخر شب فیلم نمایش دهند و ما باید از انها استفاده بهینه کنیم.

مدیر فیلمیران در ادامه بیان کرد: با توجه به تعداد زیاد فیلم‌های تولید شده و وضعیت چرخه اکران می‌توانیم با اجرای این طرح در طول سال فیلم‌های بیشتری را به نمایش بگذاریم و از این فرصت استفاده کنیم. البته اکران ویژه ماه رمضان و نیم‌بها شدن بلیت‌ها بعد از افطار از دیروز در شهرهای اصفهان، شیراز و خوزستان نیز آغاز شده است.

وی با اشاره به سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم افزود: دیروز در تهران سینما ملت در میدان شهدا نمایش فیلم "پستچی سه بار در نمی‌زند" در سانس 30 دقیقه بامداد با استقبال روبرو شد. فرهنگ مردم برخی مناطق تهران از گذشته به این شکل بوده که بعد از افطار از خانه بیرون می‌آیند و بیشتر به اماکن تفریحی می‌روند. به همین دلیل از طرح اکران رمضان در این مناطق بیشتر استقبال می‌شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016