پنجشنبه 17 اردیبهشت 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ليگ قهرمانان آسيا: با شکست الغرافه در رياض؛ الشباب و پرسپوليس جشن صعود گرفتند، ايسنا

تيم فوتبال الشباب عربستان با برتری مقابل الغرافه قطر صعود خود و پرسپوليس نماينده ايران را به مرحله دوم ليگ قهرمانان آسيا قطعی ساخت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)،در پنجمين روز از مرحله گروهی رقابت های فوتبال ليگ قهرمانان آسيا و در گروه دوم تيم الشباب عربستان در ورزشگاه ملک فهد رياض ميزبان تيم الغرافه قطر بود که توانست با تک گل علی نصير الشمرانی که در دقيقه ۲+۹۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسيد با نتيجه يک بر صفر ميهمان خود را شکست دهد.
با کسب اين نتيجه و با توجه به حذف نتايج تيم الشارجه، الشباب عربستان با ۷ امتياز در صدر جدول قرار گرفت و به همراه پرسپوليس ايران که با ۴ امتياز در مکان دوم قرار دارد صعودش به مرحله دوم رقابت ها را مسجل ساخت. الغرافه نيز با ۳ امتياز در جايگاه سوم گروه قرار گرفت و از صعود به مرحله بعدی بازماند. با توجه به صعود دو تيم الشباب عربستان و پرسپوليس ايران از گروه دوم ديدار روز پايانی گروه ميان اين دو تيم حکم تعيين صدرنشين را دارد و تنها نماينده صعود کرده ايران می تواند با کسب پيروزی در ديدار خانگی به عنوان تيم اول گروه راهی مرحله بعدی شود.

Copyright: gooya.com 2016