شنبه 8 آبان 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

استقلال با پيروزي مقابل راه‌آهن صدرنشين شد، فارس

تيم فوتبال استقلال تهران با پيروزي يك بر صفر مقابل‌ راه‌آهن به صدر جدول ليگ برتر رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي استقلال و راه‌آهن از ساعت 17:45 در ورزشگاه آزادي در حضور بيش از 20 هزار تماشاگر آغاز شد.

تيم راه آهن در نيمه اول بيشتر دقايق بازي صاحب توپ و ميدان بود اما موقعيت هاي اين تيم چندان زهر دار نبود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
از سوي ديگر شاگردان مظلومي نيز برنامه خاصي براي گل زدن نداشتند. تنها موقعيت حساس اين تيم توسط ميلاد ميداودي از دست رفت. ضربه او پس از برخورد به تيرك به بيرون رفت.

بازي در نيمه دوم شكل متفاوتي به خود گرفت. اين شاگردان تارتار بودند كه به خوبي توانستند توپ و ميدان را در اختيار بگيرند و بارها نيز صاحب موقعيت شدند اما درخشش طالب لو در چند نوبت مانع از باز شدن دروازه آبي پوشان شد.
درحالي كه بازي به لحاظ فني به سود راه‌آهن در جريان بود استقلال توسط شوت ناگهاني و زيباي ميلاد ميداودي در دقيقه 56 به گل رسيد تا روند بازي نيز با به ثمر رسيدن اين گل تغيير كند.

شاگردان مظلومي با به ثمر رسيدن اين گل بازي را در دست گرفته و در ادامه يك موقعيت بسيار خوب را نيز توسط مجيدي از دست دادند.

از سوي ديگر بازيكنان راه آهن نيز صاحب موقعيتي هايي شدند اما با بي دقتي اين فرصت ها را از دست دادند.

شاگردان تارتار در اين مسابقه صاحب 11 ضربه كرنر شدند كه از هيچ يك از اين فرصت ها نتوانستند درست بهره ببرند.

بازيكنان دو تيم در دقايق پاياني حملات گهگاهي روي دروزاه هم داشتند اما اين حملات تاثيري در تغيير نتيجه نداشت و استقلال به سه امتياز اين بازي رسيد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده سعيد مظفري زاده بود.وي از استقلال به عمران زاده و فرهاد مجيدي و از راه آهن به محمود امنه و حسن رودباريان كارت زرد داد.
استقلال با اين پيروزي 24 امتيازي شد و به دليل تعداد گل بيشتر نسبت به ذوب آهن و يك بازي بيشتر از اين تيم در صدر جدول قرار گرفت.

راه آهن نيز 17 امتيازي باقي ماند.

اسامي بازيكنان استقلال:
وحيد طالب‌لو، حنيف عمران زاده، اميرحسين صادقي، جواد شيرزاد، پژمان منتظري، كيانوش رحمتي، ميلاد ميداودي(88- مهرشاد مومني)، آندره لوييز( 50- اسماعيل شريفات)، فرهاد مجيدي، ايمان مبعلي(70- دسوزا) ، مجتبي جباري
سرمربي: پرويز مظلومي

اسامي بازيكنان راه‌آهن:
حسن رودباريان، بهادر عبدي، ايمان رزاقي راد(77- دسوزا)، ابوذر رحيمي، رودريگر لوپز، ابراهيم كريمي، حامد نورمحمدي، امين متوسل زاده، ميرهاني هاشمي، محمود امنه، كمال كاميابي نيا
سرمربي: مهدي تارتار


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016