یکشنبه 6 آذر 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

جام جهانی واليبال: ايران مقابل آمريکا شکست خورد، ايرنا

تيم ملی واليبال کشورمان در ششمين مسابقه خود مقابل آمريکا قهرمان المپيک پکن در سال ۲۰۰۸ شکست خورد.

ديدار واليبال تيم های ملی ايران و آمريکا از ساعت ۵:۳۰ صبح در شهر «فوکوئودا» ژاپن آغاز شد که در پايان با نتيجه سه بر صفر به سود آمريکا پايان يافت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
تيم ملی کشورمان در اين بازی با ترکيب اوليه امير حسينی، فرهاد ظريف، محمد موسوی، مهدی بازارگرد، عليرضا نادی، حمزه زرينی و آرش کمالوند به ميدان رفت.

بازيکنان ايران در ست نخست اين مسابقه مانند ست های اول تمام مسابقات پيشين خود بازی ضعيفی ارائه کردند.

سرويس ها و اسپک های قدرتی بازيکنان آمريکا دريافت عقب زمين تيم ايران را با مشکل مواجه کرد تا توپ به خوبی در اختيار پاسور و پس از آن خط حمله قرار نگيرد. اين ست با نتيجه ۲۵ بر ۱۵ به سود آمريکا به پايان رسيد.

در ست دوم بازهم سرويس های خوب بازيکنان آمريکا باعث ايجاد مشکل در دريافت عقب زمين تيم ايران شد البته بازيکنان ايران در اين ست بازی بهتری نسبت به ست قبلی به نمايش گذاشتند و در حالی که با نتيجه ۲۴ بر ۲۱ عقب بودند توانستند کار را به تساوی کشاندند اما در نهايت اين ست هم ۲۷ بر ۲۵ به سود آمريکا به پايان رسيد.

در ست سوم هم شرايط دو ست قبلی ادامه پيدا کرد و بازيکنان ايران که با شکست تيم های بزرگ صربستان، لهستان و آرژانتين به عنوان شگفتی ساز اين دوره از رقابت ها مطرح شده بودند در اين بازی نتوانستند به روند پيروزی های خود ادامه بدهند. اين ست با نتيجه ۲۵ بر ۱۴ به سود آمريکا تمام شد.

آمريکا در اين مسابقه ۱۰ امتياز از روی سرويس های بازيکنان خود به دست آورد.

تيم ملی واليبال کشورمان در هفتمين مسابقه خود در اين دوره از رقابت ها از ساعت ۵:۳۰ فردا به مصاف مصر می‌رود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016