چهارشنبه 12 بهمن 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

بلاژويچ در گفت‌وگو با ايسنا: پولادي يك جنايتكار ورزشي بزرگ است!

ميروسلاو بلاژويچ مي‌گويد هيچ اولتيماتومي به او داده نشده و مطمئن است كه تيمش در پايان ليگ جزو هشت تيم برتر جدول قرار مي‌گيرد.

سرمربي تيم فوتبال مس كرمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)‌ درباره وضعيت اين تيم در جدول ليگ و شايعه اولتيماتوم باشگاه مس به او و همچنين مهرداد پولادي صحبت كرد كه متن آن در زير مي‌آيد:

* وضعيت مس چطور است؟ در بازي مقابل داماش نتوانستيد سه امتياز را به دست بياوريد.

ـ در فوتبال هر اتفاقي ممكن است رخ دهد. ما بازي خوبي انجام داده بوديم و حق ما بود كه داماش را ببريم.

* شايعاتي مبني بر اولتيماتوم باشگاه مس به شما به گوش مي‌رسد. آيا اين موضوع درست است؟

ـ چه كسي اين را به شما گفته؟

* مهم نيست كه چه كسي گفته. در فوتبال ايران اين بحث‌ها زياد پيش مي‌آيد. شما آن را تاييد مي‌كنيد؟

ـ خير. هيچ اولتيماتومي به من نداده‌اند. داوري هم در صحبت‌هايش به من گفت كه به من اعتقاد كامل دارد. البته براي من مهم است كه بدانم چه كسي اين شايعات را مطرح مي‌كند. در مدتي كه در مس بوده‌ام همه چيز خوب بوده و همه شرايط برايم فراهم بوده است.

* مس در هفته‌هاي آينده سه بازي سخت با سايپا، سپاهان و تراكتورسازي در پيش دارد. تيم‌تان در اين بازي‌ها چه خواهد كرد؟

ـ شما درست مي‌گوييد، سه بازي بزرگ در پيش داريم كه در آينده ما سرنوشت‌ساز است. اما من به تيمم اعتماد كامل دارم. در نيم فصل چند بازيكن از جمله بياتي نيا، خدابنده‌لو، جورج مورات و لئو از مس رفتند. بايد بگويم كه در آغاز فصل بازيكنان خوبي خريداري نشده بودند. با اين حال ما در تعطيلي‌هاي نيم فصل چند بازيكن خوب از جمله محسن خليلي را به خدمت گرفتيم و مطمئنم آن‌ها من را در رساندن مس به جايگاه اصلي‌اش كمك مي‌كنند. سايپا، سپاهان و تراكتورسازي هر سه تيم‌هاي خوب و آماده‌اي هستند اما ما نياز به سه امتياز هر سه بازي داريم و چاره‌اي جز انجام دادن بهترين نمايش‌مان در مقابل آن‌ها نداريم.

* تيم‌تان كمي پرنوسان ظاهر شده و در شرايطي كه استقلال را در تهران برده بوديد اما در دو بازي تنها يك امتياز كسب كرديد.

ـ همان طور كه گفتم اين اتفاق‌ها در فوتبال طبيعي است اما ما همه تلاش‌مان را كرده‌ايم و تا پايان فصل هم بهترين بازي‌ها را انجام مي‌دهيم. من مطئنم كه مس تا رده هشتم جدول بالا مي‌آيد.

* وضعيت پولادي چه شد؟ چه اتفاقي افتاد كه باشگاه حاضر نشد رضايت‌نامه اين بازيكن را براي پرسپوليس صادر كند؟تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
ـ باشگاه در ابتدا راضي شد كه پولادي را به پرسپوليس بدهند اما پولادي مصاحبه‌اي كرد و دروغ‌هاي زيادي را به من نسبت داد اما باشگاه به خاطر همين حرف‌هاي او از صدور رضايت‌نامه‌اش جلوگيري كرد چرا كه عليه من مصاحبه كرده بود و روز گذشته نامه‌اي را براي همه منتشر كرد كه در آن نوشته شده بود پولادي دروغ‌هاي زيادي را به بلاژويچ نسبت داده به همين خاطر نمي‌تواند به هيچ تيم ديگري برود و من هم از او تا پايان فصل استفاده نخواهم كرد. او اصلا اخلاق ندارد و به نظر من يك جنايتكار ورزشي بزرگ است!


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016