سه شنبه 19 اردیبهشت 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

حميدرضا صدر: نزول پرسپوليس افت فوتبال ملی را به دنبال دارد


تهران - يک کارشناس فوتبال شکست های پرسپوليس در ليگ برتر را نشانه ضعف بازيکنان اين تيم دانست وگفت: تنزل کيفی پرسپوليس به عنوان يک تيم با سابقه تبعات منفی بر تيم ملی خواهد داشت.

'حميدرضا صدر' روزسه شنبه درگفت وگو با خبرنگار ايرنا، در خصوص علل شکست پرسپوليس در ليگ برتراظهار داشت: همگان به ويژه هواداران از تيم پرسپوليس توقع بالايی دارند در حاليکه بازيکنان کنونی در حد متوسط و حتی ضعيفی ظاهر شده اند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی ادامه داد: بازيکنان کنونی ثبات لازم را ندارند وگاهی باکيفيت وگاه بسيار ضعيف کار می کنند.

اين کارشناس فوتبال عدم بدنسازی مناسب را يکی ازعوامل افت بازيکنان پرسپوليس دانست وگفت: بازيکنان مورد نظر از لحاظ فيزيکی ضعيف هستند و اين مهم را در ديدارهای اين تيم مشاهده کرده ايم.

صدر افزود: سرخپوشان پايتخت در درون دروازه و کارهای دفاعی دارای ضعف مشهودی هستند و اين در دريافت گل ها نمود داشته است.

وی باانتقادازنحوه جذب بازيکنان اين تيم گفت:يارگيری اززمان علی دايی اشکالاتی داشته و تاکنون ادامه دارد در حاليکه بايد مربيان و مديران در يارگيری برای فصل بعد دقت لازم را اعمال کنند.

اين تحليلگر فوتبال نزول تيم پرسپوليس را بسيار مهم عنوان کردو گفت: اين تنزل باعث افت تيم ملی می شود و بايد اين مشکل برطرف شده تا در عرصه ملی هم قدرت بيشتری پيدا کنيم.

وی اضافه کرد: پرسپوليس کنونی حتی پايين تر از سطح متوسط در مسابقات ظاهر گشته و شکست های فعلی رخدادی تلخ برای فوتبال ايران به شمار می رود و بايد همگی به فکر ياری اين تيم باشيم.

صدر در ادامه اظهار اميدواری کرد که پرسپوليس در فصل آينده ليگ برتربامديريتی موفق و مربيان کاربلد به موفقيت دست يابد.

سرخپوشان پايتخت با گذراندن فراز و فرودهای فراوان اکنون با ۳۹ امتياز در جايگاه پانزدهم جدول رده بندی ليگ برتر قرار دارد.

پرسپوليس در هفته آخر رقابتهای ليگ برتر کشور جمعه هفته جاری مهمان فولاد خوزستان خواهد بود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016