چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

زمین تنیس ویمبلدون برای المپیك رنگی می شود

تهران - زمین سبز تنیس ویمبلدون انگلیس برای بازی های المپیك 2012 لندن رنگی می شود.

به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، رنگ سبز تیره اطراف این زمین در جریان المپیك تغییر خواهد كرد.

علاوه بر این قانون سفید پوش بودن بازیكنان هنگام بازی در این زمین نیز در المپیك لندن لغو خواهد شد.

'فرانسوآ ریچی بیتی' رییس فدراسیون بین المللی تنیس در این باره گفت: ویمبلدون نیز همانند لباس بازیكنان، رنگ المپیك به خود می گیرد و طبق قوانین مربوط به بازی ها رنگ آمیزی خواهد شد.

وی افزود: برخی ممكن است این تغییر رنگ را دوست نداشته باشند اما به نظر من اكثریت با آن موافقند. این تغییر رنگ اتفاقی خاطره انگیز خواهد بود.

'ونوس ویلیامز' كه كسب سه مدال طلای رقابت های تنیس بازی های المپیك را در كارنامه دارد، ضمن استقبال از تغییر رنگ لباس بازیكنان و همچنین زمین ویمبلدون گفت: ویمبلدون در بازی های المپیك دیگر ویمبلدون نخواهد بود. ما هم لباس های رنگی سرخ و سفید و آبی تیم انگلیس را می پوشیم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
ونوس به همراه خواهرش سرنا ویلیامز، در المپیك 2000 سیدنی در تنیس انفرادی و دوبل موفق به كسب مدال طلا شدند. آنها در المپیك 2008 پكن نیز در تنیس دوبل به قهرمانی رسیدند.

وی در بازی های لندن به دلیل اضافه شدن مسابقه دوبل مختلط ، قصد دارد سه مدال طلا كسب كند.

ریچی بیتی در مورد برگزاری مسابقات تنیس المپیك در ویمبلدون به اجرای تدابیر امنیتی شدیدتر اشاره كرد و گفت: در جریان برگزاری بازی ها ورودی های جداگانه ای برای بازیكنان و تماشاگران در نظر گرفته خواهد شد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016