چهارشنبه 7 تیر 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

رويانيان: پروين و كميته فني سرمربي را سريعا انتخاب مي‌كنند

مديرعامل باشگاه پرسپوليس مي‌گويد مسئوليت انتخاب سرمربي تيم را به علي پروين و كميته‌ فني باشگاه واگذار كرده است.

محمد رويانيان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره خبر استعفايش از پرسپوليس گفت: قصد داشتم پس از انتخاب پروين از حضور در پرسپوليس كناره‌گيري كنم، اما پروين به محض اينكه اين موضوع را فهميد گفت كه به خاطر جلوگيري از رفتن من اين پيشنهاد را نمي‌پذيرد.

وي افزود: ديگر خسته شده‌ام. نمي‌توانم درباره اتفاق‌هايي كه افتاده صحبت كنم. متاسفانه ما هر كاري كه مي‌‌كنيم با واكنشي روبرو مي شويم. يكي درباره گزينه‌مان اطلاعيه مي‌دهد و ديگري اتهاماتي مطرح مي‌كند. پس از اين واكنش‌ها ديگر خسته‌ام و وظيفه انتخاب سرمربي را به پروين و كميته فني مي‌دهم تا آنها خودشان تصميم بگيرند. به پروين و كميته فني مسووليت داده‌ام تا سريعا نظرشان را در بين گزينه‌هاي موجود بدهند، تا سرمربي را به هواداران معرفي كنيم.

رويانيان افزود: هر تصميم ما با واكنشي روبرو مي‌شود، فدراسيون يك حرف مي‌زند و رسانه‌ها چيز ديگري مي‌گويند. انتخاب‌هاي ما هميشه پخته بوده است اما ديگر از واكنش‌ها خسته شده‌ام. از گفتمان حاكم در فوتبال و اتهاماتي كه مي‌زنند، واقعا خسته‌ام.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وي ادامه داد: بزرگ‌ترين گزينه‌اي كه مد نظر داشتيم براي ما قيمتي غيرمنطقي تعيين كرد كه نشان‌دهنده اين بود كه او به پول بيش از باشگاه علاقه دارد، اما من به خودم اجازه نمي دهم پولي كه حق يك مربي نيست را به او بدهم. البته رقم‌هايي كه متسو و كالدرون داشتند، منطقي و به رقم مربيان ايراني نزديك بود.

رويانيان افزود: واقعا از اتفاقاتي كه در فوتبال مي‌افتد، ناراحت هستم. ديگر ايمان پيدا كرده‌ام كه اتفاقات در فوتبال در جايي ديگري رقم مي‌خورد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016