چهارشنبه 23 آذر 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا خبرداد: برخورد با فروشگاه‌هاي لباس زنانه داراي فروشنده مرد، ایسنا

رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا از برخورد با فروشگاه‌هاي لباس زنانه، داراي فروشنده مرد خبرداد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سردار احمد روزبهاني در حاشيه همايش عفاف، حجاب امنيت فردي و اجتماعي با بيان اينکه جمع‌آوري تجهيزات ماهواره‌اي در تهران متوقف نشده است، گفت: با اجراي اين طرح برخي خانواده‌ها خود تجهيزات ماهواره‌اي را تحويل دادند.

وي گفت: گشت‌هاي امنيت اخلاقي همانند سابق در تمام نقاط کشور فعال هستند و در اين راستا نيرو تربيت مي‌شود.

عفاف و حجاب فقط مختص زنان نيست

دشمنان با تهاجم فرهنگي موفق نمي‌شوند

روزبهاني با اشاره به اينکه برخورد با هنجارشکني و قانون‌شکني از وظايف پليس است گفت: در صورت رعايت قانون، حقوق شهروندان نيز رعايت مي‌شود.

به گفته رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا پوشش، عفاف و حجاب هم براي زنان و هم براي مردان است و همه را در برمي‌گيرد.

وي با اشاره به اينکه دشمنان، اسلام را نشانه کرده‌اند، افزود: هدف آنها اين است که غيرت را از جوان مسلمان چه زن و چه مرد بگيرند.

روزبهاني بابيان اينكه دشمنان در حال حاضر پشيمان هستند که هشت سال جنگ را بر ايران تحميل کردند گفت: دشمنان تصور مي‌کنند اگر از سال 58 با تهاجم فرهنگي وارد مي‌شدند شايد به جايي مي‌رسيدند.

وي با تاکيد بر اينکه دشمنان با تهاجم فرهنگي نيز موفق نمي‌شوند، افزود: تا ولايت، اسلام و افرادي که فرهنگ غني اسلامي را به جوانان ما آموزش مي‌دهند هستند، اين مکتب و کشور شکست نخواهد خورد.

با فروشگاه‌هاي لباس زنانه، داراي فروشنده مرد برخورد مي‌شود

در برخي موارد تذکرها و جريمه‌ها بازدارنده نيستتبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
برخورد با هنجارشکني‌ها پر رنگتر شود

روزبهاني تصريح كرد: با فروشگاه‌هاي لباس زنانه، داراي فروشنده مرد برخورد مي‌شود و بايد اصناف، اتحاديه‌ها، سازمان‌ها و نهادها در اين راستا به وظايف خود عمل کنند.

وي با بيان اينکه در برخي موارد تذکرها و جريمه‌ها بازدارنده نيست گفت: نمايندگان مجلس بايد قانون را در رابطه با اين مسائل پررنگ‌ترکنند و نياز است در قوانين بازنگري شود و برخورد با هنجارشکني‌ها پر رنگتر شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016