شنبه 6 خرداد 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

همه در انتظار تصمیم هیئت‌مدیره آبی‌پوشان: قلعه‌نویی می‌آید، فتح‌الله‌زاده می‌رود؟

به گزارش خبرگزاری فارس، فردا روز مهمی برای باشگاه استقلال است و قرار است اعضای هیئت مدیره باشگاه گرد هم آیند تا مدیرعامل و سرمربی فصل آینده را مشخص کنند.

گمانه زنی ها در خصوص انتخاب مدیرعامل و سرمربی زیاد است و صحبت از استعفای فتح الله زاده، برکناری وی، حضور نظری جویباری و یا شهریاری مدیرعامل پیشین صبا باتری به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه مطرح شده است.

با این حال فتح الله زاده روز گذشته در گفت و گو با فارس اعلام کرد نه تاکنون استعفا داده و نه از او خواسته اند چنین کاری کند و این گونه بر یکی از این گمانه زنی ها یعنی استعفایش خط بطلان کشید. این در حالی که رسولی نژاد گفته بود فتح الله زاده جزء گزینه های مدیرعاملی نیست و با توجه به این نکته شاید فردا شاهد انتخاب مدیرعامل جدیدی باشیم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
برای رسیدن به نیمکت مربیگری هم امیر قلعه نویی، پرویز مظلومی و یک گزینه خارجی (به گفته رئیس هیئت مدیره استقلال) با یکدیگر رقابت می کنند. اگر چه خیلی ها شانس قلعه نویی را برای سرمربیگری استقلال بیشتر از بقیه می دانند اما باید تا دقیقه 90 صبر کرد.

شرکت با عدم شرکت هر یک از اعضا می تواند معادلات را بهم بزند. هیئت مدیره استقلال شامل احمد رسولی نژاد، امیدوار رضایی، علی فتح الله زاده، مقداد نجف نژاد، عبدالرضا ساور، جواد زرینچه و غلامحسین فرزامی با انتخاب هایشان باید در طول فصل آینده پاسخگوی هواداران میلیونی آبی پوشان باشند. از این جمع امیدوار رضایی، نجف نژاد و عبدالرضا ساور تاکنون به اتفاقات رخ داده و اظهارنظرهای مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره واکنشی نشان نداده اند و باید در جلسه سرنوشت ساز فردا چه تصمیمی می گیرند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016